Wpis z mikrobloga

Myślałem, że zdalne zablokowanie flasha przez adobe nie będzie mnie dotyczyło, a tu zonk xD dzisiaj odpalam oprogramowanie do skanera w #pracbaza i takie coś wyskakuje. Ta grafika to jakiś przycisk, ale kliknięcie w niego nic nie daje.

Najlepsze jest to, że skasowałem wszystkie stery i wgrałem najnowsze oprogramowanie do drukarko-skanera ze strony HP, ale zainstalowało się to samo co miałem i wyświetliło ten sam komunikat xD A więc jestem zdany na łaskę lub niełaskę HP w kwestii tego, czy będę mógł jeszcze kiedyś korzystać z urządzenia, czy nie (oprogramowanie HP ze sklepu Microsoft w Win10 nie działa, chyba za stary sprzęt).

Super zdalne zablokowanie dla mojego bezpieczeństwa, brawo. Teraz zaczipujcie mi jeszcze ryja żeby zablokować mi możliwość kupienia np. nieoryginalnego tonera czy naprawy poza oficjalnym serwisem - też dla mojego bezpieczeństwa. Ha tfu hp i adobe

#zalesie #nieprogramowanie #boldupy
Dominiko_ - Myślałem, że zdalne zablokowanie flasha przez adobe nie będzie mnie dotyc...

źródło: comment_1610637432xh5n57hgjJWGx2FeNge5jh.jpg

Pobierz
  • 6
@Dominiko_: jeżeli faktycznie potrzebujesz korzystać z tego oprogramowania to szukaj starszej wersji flash playera, dodatkowo firefox ESR, blokowanie adresów ADOBE w pliku host w systemie i powinno śmigać ( ͡º ͜ʖ͡º) a jak nie to przerzuć się na coś innego jak piszą tu wyżej.