Wpis z mikrobloga

W Polsce troglodyci znowu zaczynają nakręcać aferę w związku z "cywilizacją śmierci zachodu", która chce zagłodzić Polaka!1!1

Pan Sławek przebywał w śpiączce od dwóch miesięcy.6 listopada 2020 roku doznał zatrzymania pracy serca na co najmniej 45 minut, w wyniku czego według lekarzy doszło do poważnego i trwałego uszkodzenia mózgu.

W związku z tym szpital w Plymouth wystąpił do sądu o zgodę na odłączenie aparatury podtrzymującej życie Polaka, na co zgodziły się mieszkające w Anglii żona i dzieci mężczyzny.

Przeciwne były temu natomiast mieszkające w Polsce matka i siostra, a także mieszkające w Anglii druga siostra i siostrzenica.

Wtedy właśnie nakręcono poniższe video, jako dowód, że od ostatniej decyzji, mężczyźnie się poprawiło, ponieważ porusza głową oraz "płacze".

I teraz najlepsze XD

Na posiedzeniu w dniach 30 i 31 grudnia Sąd Opiekuńczy odrzucił jednak te argumenty.

Wskazał, że nagrane smartfonem wideo nie ma takiej samej wagi jak badania medyczne, a mruganie oczami jest według lekarzy naturalnym odruchem osoby pozostającej w tym stanie i niekoniecznie jest ono reakcją na obecność kogoś z rodziny.

Sąd wskazał również, że przywołany neurolog Patrick Pullicino jest jednocześnie katolickim księdzem i aktywnym działaczem organizacji na rzecz prawa do życia od poczęcia do naturalnej śmierci, zatem jego opinia nie jest bezstronna, a ponadto nie miał on wglądu w dokumentację medyczną.

Sąd nie zgodził się także na przetransportowanie R.S. do Polski, argumentując, że wiązałoby się to z dużym ryzykiem śmierci w trakcie transportu, co byłoby bardziej pozbawiające godności niż odłączenie aparatury.

Jak to jest, że katolicy, którzy tak zaciekle walczą o prawo do życia od poczęcia do NATURALNEJ śmierci, nie chcą pozwolić człowiekowi odejść z godnością, tylko chcą go sztucznie utrzymywać przy życiu?

#bekazkatoli #bekazpodludzi #uk #europa
kezioezio - W Polsce troglodyci znowu zaczynają nakręcać aferę w związku z "cywilizac...
  • 48
Jak to jest, że katolicy, którzy tak zaciekle walczą o prawo do życia od poczęcia do NATURALNEJ śmierci, nie chcą pozwolić człowiekowi odejść z godnością, tylko chcą go sztucznie utrzymywać przy życiu?


@kezioezio: Ja p******ę. Jak można wyrzucić z siebie takie dno?

@DeadIy: Przecież to sama prawda. Cierpienie uszlachetnia.

Aborcja zła - ale jak umierają po porodzie bo nie maja np mózgu to Ok
Eutanazja - zła, zdychaj 10 lat
Ja #!$%@?ę. Jak można wyrzucić z siebie takie dno?


@DeadIy: Racja, źle się wyraziłem, bo ten człowiek właściwie umarł 6 listopada 2020, gdy po ponad 45 min niedotlenienia, obumarł jego mózg. Teraz to tylko katolicka rodzina maltretuje jego zwłoki i nie rozumie, że w XXI wieku, śmierć jest definiowana przez obumarcie pnia mózgu, a nie przez zatrzymanie akcji serca i myślą, że jak maszyna przepompowuje krew przez zwłoki, to nadal żyje.
@kezioezio: prawnik Kenny'ego ogłasza, że ​​znaleziono ostatnią stronę testamentu i że Kenny życzył sobie, aby

„gdybym kiedykolwiek był w stanie wegetatywnym, proszę, na miłość boską ... nigdy nie pokazuj mnie w takim stanie w telewizji”
@bartdziur: Odradzam bawienie się w Boga.


@DeadIy: mam nadzieje ze znieczulenia przy operacji tez nie będziesz chciał bo to bawienie się w Boga. Zreszta jakie znieczulenie, co ja mówię. Operacji odmów bo to bawienie się w Boga.

Ha tfu na takich jak ty, nie macie pojęcia co to prawdziwe cierpienie. Dla własnych sumień chcecie żeby inni ludzie wbrew własnej woli cierpieli potworne katusze
śmierć jest definiowana przez obumarcie pnia mózgu


@kezioezio: co nie musi wykluczać śmierci CAŁEGO mózgu. Równie dobrze mógł ucierpieć ośrodek mowy i ruchu, natomiast pacjent wszystko słyszy i czuje. Więc Sławek może teraz albo błagać o śmierć, albo błagać aby go ratować. Niektórzy wtórują że płacze z powodu decyzji żony o eutanazji.
Poczytaj zeznania pacjentów którzy po kilkanaście lat byli w stanie śpiączki, przez cały czas słyszeli co się do nich
co nie musi wykluczać śmierci CAŁEGO mózgu.


@lukaszlukaszkk: Bo nie musi. Pień mózgu odpowiada za podtrzymywanie funkcji życiowych, jego obumarcie jest równoznaczne z śmiercią pacjenta.

W wyniku rozwoju technik reanimacyjnych i anestezjologicznych stało się możliwym podtrzymanie wentylacji płuc i krążenia metodami sztucznymi. Stan ten wymógł powstanie tzw. nowej definicji śmierci. W tej definicji podstawę do uznania człowieka za zmarłego stanowi śmierć całego mózgu

W późniejszym okresie zauważono, że śmierć komórek mózgu
Sąd wskazał również, że przywołany neurolog Patrick Pullicino jest jednocześnie katolickim księdzem i aktywnym działaczem organizacji na rzecz prawa do życia od poczęcia do naturalnej śmierci, zatem jego opinia nie jest bezstronna, a ponadto nie miał on wglądu w dokumentację medyczną


@kezioezio: no niech mnie, wstrętne lewactwo przejęło sądy i niszczy katolikow, a ponadto chce Z A B I J A Ć ludzi