Wpis z mikrobloga

#!$%@? mam tego tak zwyczajnie po ludzku dosyć, rząd Niemiec gdzie mieszkań rozważa wprowadzenie zakazu wychodzenia z domu oprócz pracy, lekarza i zakupów, maski FFP2 w całych Niemczech, ograniczenie lub całkowite zamknięcie zbiorkomatow, spotkania tylko z jedna stałą osobą!! I to dochodzi do już teraz drakońskiego lockdown w którym zamknięci są nawet fryzjerzy! Mam dosyć głupkowatych, nieprzemyślanych i nieproporcjonalnych zamkniec. ( ͡° ʖ̯ ͡°) po tych całych akcjach niestety ale moje zaufanie do rzadu Niemiec spadło i to dramatycznie, według mnie wogóle nie radzą sobie z koronawirusem. #niemcy #zalesie #gorzkiezale #koronawirus
EvineX - #!$%@? mam tego tak zwyczajnie po ludzku dosyć, rząd Niemiec gdzie mieszkań ...

źródło: comment_1610811478vQO5JXaJk0KDuIExMPNMm7.jpg

Pobierz
  • 90
  • 6
@Janusz_z_Rivii: @fajnypierozek: nie, nikt mnie nie trzyma ale ja tutaj płace podatki i finansuje politykę, tak samo jak inni obywatele i mam prawo wyrazić swoje zdanie na temat moim zdaniem bezsensowne zamknięcia np. siłowni czy (prawie) wszystkich sklepów, albo ograniczenie kontaktu z JEDNA stała osobą, przecież to jest jakiś absurd!! Tutaj chodzi o PROPORCJONALNOŚĆ tych działań, a te działania nie są w żadnym razie proporcjami z zagrożeniem w wyniku wirusa!
@EvineX: owszem wyrażać swoje zdanie możesz, ale po co się męczyć jak cos Cie #!$%@?? Mnie #!$%@?ła Polska wiec wyjechałem.

ale ja tutaj płace podatki i finansuje politykę


No właśnie Ty płacisz ktos inny rządzi bo był sprytniejszy od Ciebie. Nikt tak naprawdę nie wie co pomoze a co nie, jezeli jednak zgadzasz sie wziąć na siebie całą odpowiedzialność za zniesienie obostrzeń to zgłoś swoją propozycje do niemieckiego rządu.
Mam dosyć głupkowatych, nieprzemyślanych i nieproporcjonalnych zamkniec. ( ͡° ʖ̯ ͡°) po tych całych akcjach niestety ale moje zaufanie do rzadu Niemiec spadło i to dramatycznie, według mnie wogóle nie radzą sobie z koronawirusem


@EvineX: Zakładam, że nie jest to fake news, nie mam czasu  weryfikować i szukać źródeł. Aby umniejszyć swojemu zażenowaniu działaniami Niemiec, zrozum, że nie chodzi tu o wirusa.
@AustinMeaulnes: w porownaniu do Polski to sytuacja jest zajebista. Wolne miejsca w szpitalach, planowo wykonywane zabiegi i operacje. Moja znajoma wczoraj miala planowana operację.

Tylko Niemiec mysli do przodu. To jest cos niezrozumiale dla Polaka. Niemiec nie chce mieć drugiego szpitala na Banacha.

@EvineX: jak się rozprzestrzeniają wirusy? Jezeli zakazenia nie spadaja to co należy zrobić aby nie doprowadzić do zapasci sluzby zdrowia? Jakie masz pomysły?
  • 2
@fajnypierozek: Wprowadzić reżim sanitarny taki jak był na początku, tzn. ograniczona ilość osób w sklepach, kinach, teatrach, siłowniach etc. ale na miłość boską nie takie ograniczenia jak teraz są typu że sklep 1000m2 nie może się otworzyć z 20% obłożenia bo koronawirus, przecież to jest śmieszne. słowo klucz to PROPORCJONALNOŚĆ działań rzadu do zagrożenia wirusem. Gdy #!$%@? gospodarkę to nic nam z tego że jedna osoba na milion nie zarazi się
@DunningKruger: No wlasnie Ci pisze, ze dlatego wprowadzane sa dalsze obostrzenia bo zaraz sie zesrają kompletnie. Moze Polaka to nie dziwi, ze sluzba zdrowia jest do dupy, ale tutaj to powod do dzialań i ratowania wszystkimi możliwymi sposobami.

psychiatria tym bardziej


Nie badź taki skromny, przecież mają Ciebie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@EvineX: mozesz robic zakupy online i odebrać osobiscie w sklepie. Chodzi o ogranivzenie spacerowiczów