Wpis z mikrobloga

Jeden gość z mojej roboty kupił sobie dwuletnią dacię logan za gotówkę, trafił dobrą cenę. To auto idealnie do niego pasuje- ma jedną kobietę z którą jest od 20 roku życia, dwójkę dzieci, taki stateczny, skromny i poukładany gość no ale mniejsza z tym. Bardziej chodzi mi o to że wczoraj przyjechał tym loganem pierwszy raz do pracy i wyobraźcie sobie że śmiechów nie było końca. Ludzie którzy jeżdżą 15 letnimi golfami, beemkami i audicami mieli #!$%@? czelność z niego szydzić bo kupił 2 letnią dacie. Nawet kierownik chciał być dowciapny i rzucił jakimś betonowym tekstem w stylu "francuskie to są dobre sery i wina, a nie samochody hehehe" a debil sam jeździ 8 letnim seatem ibizą. Mało tego, śmiali się nawet ludzie którzy w ogóle nie posiadają żadnego samochodu bo nie są w stanie sobie na niego uzbierać. Czujecie to? To jest mentalne dno i gardzę takimi ludźmi.

#motoryzacja #pracbaza
  • 149
@Menel94: czekaj, czyli np. żeby się śmiać że ktoś stracił na giełdzie muszę najpierw sam zarabiać na niej? Żeby się śmiać, że ktoś nie umie jeździć muszę mieć prawo jazdy? Żeby się śmiać że koledze nie poszedł podryw sam muszę być alwaro? Dlaczego mając 7 letniego Seata nie mogę się śmiać się, że ktoś kupił 2 letnią Dacię? Jak jestem biedny, głupi i brzydki to z nikogo się już nie mogę