Wpis z mikrobloga

Ostatnio mój podopieczny, kumpel i dobrze rokujący zawodnik zaprosił mnie do odcinka na swoim kanale youtube. W sumie to pierwszy raz przed kamerą i w tego typu social mediach (za którymi nie przepadam i raczej nie jestem instagramowym trenerem który gada do kamery).

Wrzucam, bo chwilę tu jestem, wielu z Was poznałem już osobiście i dla reszty mogę trochę się "odkryć".

Luźna pogadanka, bez przygotowania. Raczej wiele merytoryki o treningu siłowym tu nie znajdziecie, ale jeżeli ktoś ma trochę czasu do oddania to zapraszam. Krytyka i dyskusja mile widziana. Szymo planuje kontynuować serie zapraszając różnych trójboistów i trenerów, także jeżeli ktoś jest zainteresowany naszym trójbojowym podwórkiem, to niech śledzi.

#mikrokoksy i taguje tez #gory bo trochę gadane było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@bdm_bq: Obejrzałem już kilkanaście minut i naprawdę fajnie się słucha. Prowadzący duży plus, bo nie wchodzi w słowo, rozumie na czym polega zaproszenie gościa, a Ciebie się przyjemnie słucha, dobra dykcja + głos. Tego brakuje większości "fitnesowych" jutuberów.
@kRpt:
w sumie to mógłbym wspomnieć, następnym razem to zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°) co by nie gadać to nawet jeżeli się do końca nie zgadzamy w wielu kwestiach to analizowanie jego treningów i wpisów sporo mi dało