Wpis z mikrobloga

Czemu w Polsce niebiescy noszą najczęściej fryzury na pędzla? Uważam, że lepiej wygląda fryzura bez ścinania boków i tyłu.
Tym bardziej mi się wydaje to absurdalne, jak facet nie ma zakoli.
Nie żeby coś, bo każdy ma prawo nosić, co mu się podoba, ale mam też prawo powiedzieć, że to nie w moim guście.
Zresztą, wcześniej był taki temat: https://www.wykop.pl/wpis/50078105/polscy-fryzjerzy-i-barberzy-gowno-kazdy-umie-tylko/
#fryzura #modameska #fryzjer #wlosy #wlosyboners #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski i trochę #mirabelkopomusz
  • 114
@blablaelotrzydwazero: Karynki lubią takie boki wygolone na zero ¯\_(ツ)_/¯ To dodaje "agresywności", "zadziorności"...

Kobiety z klasą lubią fryzurę dopasowaną do kształtu czaszki/twarzy.

Inna sprawa, że dobry męski fryzjer to 80zł, aby wyglądać ok trzeba chodzić 2x w miesiącu. Dolicz pastę Reuzel 80zł, szampon specjalny (zwykły jej nie zmywa) i prestyler. Robią się koszty.
Inna sprawa, że dobry męski fryzjer to 80zł, aby wyglądać ok trzeba chodzić 2x w miesiącu. Dolicz pastę Reuzel 80zł, szampon specjalny (zwykły jej nie zmywa) i prestyler. Robią się koszty.


@LuckyStrike777: Zależy od włosów, ale dobry barber obetnie tak, że nawet jak się zapuścisz na dłużej to włosy będą się układać. Ofc będziesz wyglądał gorzej, ale coś za coś. Ja chodzę raz na miesiąc i nie narzekam.

Co do pasty
@blablaelotrzydwazero:
fryzujra nic nie wnosi do męskiej urody :p
Do męskiej urody wnosi kolor włosów, wysokość człeka, muskulatura i kształt twarzy. Wszystko inne to ewentualnie dodatkowe punkty :p Oczywiście rożowe będą zaraz biadolić że to nie prawda :p Ale nie oszukujmy się :p Wy jak idzieie do sklepu po gacie, to nie ma was po 3-4 h, bo nie potraficie zrobić tak prostych zakupów :p
Też dużo zależy od genetyki. Mój ojciec chodzi do "barbera" za 40zł i wygląda rewelacyjnie, a włosy układa na jakieś gówno z rossmana za 12zł. Ja robię cuda na kiju i wyglądam jak śmieć ¯_(ツ)_/¯


@LuckyStrike777: No ja wyglądałem jak śmieć dopóki sam chodziłem do fryzjerów po taniości i używałem pasty za 6 zł z Rossmana. Może do odpowiedniego nie trafiłeś, bo sam trochę szukałem zanim znalazłem barbera, który wiedział jak