Wpis z mikrobloga

Wiem że mieli konto, Mirki ich lubiły, potem ujawnił się ich prowiec z prywatnego konta i dalej nie wiem


@Techies: No okazało się, że Mirki lubią bo to bardzo memiczne było, było mnóstwo #rozdajo kubków, ale kiedy już ludzie zaczęli kupować te płyty to prawie każdy użytkownik recenzował że są #!$%@? w porównaniu do swojej ceny. No i mit solgazu padł, a marketingowiec wyleciał z wykopu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Techies: @wykopiwniczanin: to nie chodziło o jakość. Wykop będzie wychwalał zwykle krowie gówno jak się sypnie kubkami czy innym chińskim gadżetem za dolara z logo firmy.

Prowadzący profil po prostu wrzucił ze swojego osobistego konta na wykopie zdjęcie z Kuźniarem. Tyle wystarczyło. Jakub stał się z miejsca persona non-grata, a że prowadził konto solgazowe to i ono spadło z konika pstrej łaski wykopu.
no miała być oszczędność na gazie, lepsza kontrola temperatury niż przy samej ceramice no i bezpieczeństwo. No i na papierze to wygląda dobrze, a w praktyce to tak jak wspomniałeś - łączy wady obu rozwiązań XD


@geuze: Zapomniałeś o szybkiej kaszce dla dziecka. xD

To były czasy, cieszę się, że tu byłem.
Zapomniałeś o szybkiej kaszce dla dziecka. xD


@wilku88: o tej z GRATISOWEGO POLA? XD

Ja generalnie gdyby nie to, że łatwo coś puścić z dymem to bym z gazu nigdy nie rezygnował, ale chyba czeka mnie w końcu przesiadka na indukcję...
@wywu: oczywiście że chodziło o jakość, tyle że przed aferą ludzie piszący o tym że to tania brandowana chińszczyzna byli przekrzykiwani przez mirków lecących na rozdajo, z których 99% nigdy nie miało płyty i nie zamierzało jej kupić

a w aferze chodziło o to że w pewnym momencie Biel się zachłysnął swoim 'sukcesem' w prowadzeniu marketingu solgazu i zaczął gwiazdorzyć
nie wiem co macie do X-kom.


@Yamoy: a swoje za uszami mają :) Ostatnio była afera, że wymieniali części - np. dyski czy ram z komputerów i nie było o tym informacji. I jak wysyłałeś takiego laptopa do serwisu producenta to odsyłali cię z kwitkiem z powrotem do xkomu. Od jakiegoś czasu przy takich laptopach jest informacja, że "konfiguracja sklepu x-kom" czy jakoś tak.
@Yamoy: no generalnie to robili taki "upgrade", zazwyczaj żeby w lepszej cenie sprzedać, ale teraz coraz więcej producentów ma już RAM wlutowany na stałe xD