Wpis z mikrobloga

@worldmaster: O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że ludzie doszukują się spisków w działaniu rządów czy wielkich korporacji w związku z pandemią (chociaż sam w nie nie wierzę), to nie jestem w stanie pojąć czemu miałby służyć spisek związany z procedurą pobierania wymazu.

Rządy nie dość, że chcą mieć nad nami kontrolę to jeszcze chcą nam przy okazji zrobić przykrość wkładając patyk głęboko do nosa? Czy może wstrzykują w ten
ludzie podczas okresu szkolnego:"hehe mati po co mi niby ta biologia i chemia? przecież i tak do niczego mi się to w życiu nie przyda, mówie ci wlacz sobie gierke na telefonie na lekcji i nie słuchaj tej facetki", ci sami ludzie 10 lat później: picrel opa


@OddajButa123: W sumie to nie wina Matiego, tylko porażka naszego systemu edukacji.
ludzie podczas okresu szkolnego:"hehe mati po co mi niby ta biologia i chemia? przecież i tak do niczego mi się to w życiu nie przyda, mówie ci wlacz sobie gierke na telefonie na lekcji i nie słuchaj tej facetki", ci sami ludzie 10 lat później: picrel opa


@OddajButa123: ty chyba do szkoły jeszcze nie chodziłeś, jeśli sądzisz, że szkolna wiedza na coś by się tu zdała...