Wpis z mikrobloga

#!$%@? część druga... Nie wiem, może ja się na trójboistę nie nadaję, ale ciężarki #!$%@?ć uwielbiam :)

Wczorajszy trening który wrzucałem i dzisiejszy, to dwa wybitne treningi, nie pamiętam kiedy tak dobrze mi się ćwiczyło. A wszystko za sprawą tego że nasłuchałem się przez weekend Simmonsa, porzuciłem "przeintelektualizowanie" treningu, oszczędzanie się, i skupiłem się na tym co robiłem kiedyś na początku... czyli #!$%@? jak dziki i tyle.

Box squat 280kg, poprawione o 5kg poprzedni wynik sprzed 3 tygodni. Poszło to z łatwością, z tym że czułem strasznie zaorane lower body, szczególnie posterior chain, bo weekend przesadziłem z odśnieżaniem :P Bo ten tydzień miał być przecież deloadem xD

Następnie rack rows, pierwszy raz robiłem to ćwiczenie, taka tam odmiana, 210kg x 9, nie wiem czemu ale byłem pewny że jest 10p, cóż liczyć nie umiem.

Cóż myślę że trzeba wrócić do tego co było... EMBRACE THE CHAOS, uwolnić bestie, nie narzucać sobie żadnych ograniczeń i nikogo nie słuchać, tylko #!$%@?Ć.

Cały trening

Box squat 280x1
Rack rows 210x9
Snatch grip shrugs 210x20
Wide grip lat pulldown 3x10
Reverse hypers 4x12
AB pulldown 3x12

Alternatywny link do filmiku z dźwiękiem w drugiej połowie - https://streamable.com/s9jg6l
Bo widać yt banuje za Ozziego :P

#strongaf #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
IntruderXXL - #!$%@? część druga... Nie wiem, może ja się na trójboistę nie nadaję, a...
  • 19
chyba specjalnie prowokujesz tag do robienia memów ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze parę razy napiszesz o porzuceniu deloadu, później znikniesz na 2 tygodnie i napiszesz że się przetremowałeś.


@pan-bartolomeu-dias: Ja to teraz nabieram wiatru w żagle :)
Wiesz to nie jest tak że taki trening jest mi obcy... ja tak od początku ćwiczyłem, #!$%@?łem... a potem jakoś odszedłem od tego bo zacząłem wierzyć innym, że tak nie
@IntruderXXL: Byq takie pytanie bo sie nie znam: czemu tak szeroko masz rozstawione nogi podczas box squada?
To jest prawidlowa technika robienia tego cwiczenia czy po prostu robisz to w konkretnym celu?
: Byq takie pytanie bo sie nie znam: czemu tak szeroko masz rozstawione nogi podczas box squada?

To jest prawidlowa technika robienia tego cwiczenia czy po prostu robisz to w konkretnym celu?


@Mastah1: W teorii w boxach powinieneś stać najszerzej jak to możliwe. Ogólnie ja szeroko siadam nawet bez boxa.
Ale siadasz tak szeroko nawet bez boxa? Czy troche mniej szeroko?


@Mastah1: Tak, no bardzo zbliżony rozstaw, ogólnie mój siad jest szeroki, i opiera się o posterior chain. Czyli siadam do tyłu, rozpycham kolana na boki, kolano tylko minimalnie rusza się do przodu.
@IntruderXXL:

Cóż myślę że trzeba wrócić do tego co było... EMBRACE THE CHAOS, uwolnić bestie, nie narzucać sobie żadnych ograniczeń i nikogo nie słuchać, tylko #!$%@?Ć.


Szybko zrezygnowales z postanowień noworocznych ( ͡° ͜ʖ ͡°) może jednak rób te deloady chociaż czasem
@IntruderXXL:
teraz to już celowo hiperbolizujesz z tymi deloadami ( ͡º ͜ʖ͡º)

W sumie to bardzo dużym plusem Westside i ogólnie planów z niską specyfiką jest to, że deload możesz zrobić kiedy chcesz i całość na tym nie ucierpi ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze można polecieć tydzień z niższym RPE na akcesoriach albo wariantami które nie są tak obciążające i jest git.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@IntruderXXL: kibicuję i żywię nadzieję, że 2021 będzie pozytywny w porównaniu do 2020. Jeśli nie wierzysz komuś w 100%, w to co mówi, jego założenia to plan nigdy nie będzie optymalny. Ty masz Simmonsa jako swój autorytet jakkolwiek to nie brzmi, ale to co mówi, dociera to do ciebie, więc nawet najlepszy plan stworzony nie pod to w co wierzysz będzie fiaskiem. Mimo wszystko głową, mindset to jest nr1 i ja
@bdm_bq: Wiesz bo ludzie się rzucili na mnie bo deloadu planowanego nie zrobiłem :P Bo tak rzeczywiście planowałem robić jakąś formę deloadu po 3 tygodniu... ale w locie stwierdziłem że to bez sensu, że trzeba o wiele bardziej postawić na autoregulacje, i ten deload brać kiedy będzie potrzebny. To znaczy w trakcie treningu np gdy poczuje że wszystko idzie do dupy, nie mam siły... zamiast zmuszać się do zrobienia ciężkiego treningu,
@Judicator: @IntruderXXL: ja mam teorie i może narażę się teraz mafii ale imo intruder jest jakimś cynglem mafijnym, może nawet na emeryturze. Do dzisiaj nie mówi skąd ma hajs na diete 6k kalorii z maca i połówkę po każdym treningu a jest stosunkowo młody, postura niemieckiego czołgu i nie chwali się w jakiej branży robi/robił już nie mówiąc o tej agresji treningowej która go rozsadza. Może to i lepiej ze