Wpis z mikrobloga

dlaczego na rynku ubezpieczeniowym wszystko rozbija się o akwizytorów, o przepraszam, agentów ubezpieczeniowych.

Wszystko jest tak skonstruowane że musisz znaleźć gościa i mieć pewność że nie robi Cię w bambuko #ubezpieczenia #kiciochpyta
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rad-X: no jest trochę strach. Ja jak jeżdżę do klientów to większość nigdy nie słyszała, że warto przeczytać OWU
A później kwik, że nie dostali kasy. Nie wazne, że się nie należy bo coś - im nikt nie mówił o wyłączeniach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rad-X: poruszam najważniejsze kwestie - zakres i wyłączenia. Zawsze zaznaczam, że to podstawowe zagadnienia dla klienta tzn. Kiedy polisa zadziała a kiedy nie. Dodatkowo zawsze wysyłam OWU na maila i sugeruje zapoznanie się z nim (to nie jest dużo czytania, serio).
Natomiast wiadomo, że ich nie odpytuje z tego, to są dorośli ludzie. Widać kto ma głowę na karku a kto nie. Część klientów dopytuje o zapisy z OWU czy dobrze
@Rad-X nie rozumiem...
To tak jakbyś napisał o pieczywie

Dlaczego na rynku piekarskim wszystko rozbija się o sklepikarzy, o przepraszam, przedsiębiorców

Wszystko jest skonstruowane że musisz znaleźć gościa i mieć pewność, że nie robi Cię w bambuko sprzedając Ci niedopieczone bułki
#piekarstwo #kiciochpyta

Tak działa świat Mirku :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rad-X: dlaczego tak jest? Ponieważ to nie jest tak, że masz jeden wariant i bierzesz albo nie. Dodatkowo w zależności od wieku stawki są różne. Po trzecie większość ludzi totalnie się nie zna na tym więc byłoby kiepskim pomysłem gdyby sami zaczęli sobie tworzyć polisy. Po to mamy uprawnienia państwowe, licencje, coroczne kilkadziesiąt godzin szkoleń żeby robić dobrą robotę
@Rad-X: I właśnie po to jest doradca ubezpieczeniowy, żeby dobrać ubezpieczenie i Towarzystwo Ubezpieczeniowe dla Twoich potrzeb. Wytłumaczy Ci różnice między kalkulacją z Towarzystwa A i kalkulacją z Towarzystwa B.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rad-X: zapoznać się z OWU. Im krótsze tym lepsze. Bez bełkotu, w którym nie znasz co drugiego słowa. Patrzeć na ilość wyłączeń, czy są dziwne czy zdroworozsądkowe