Wpis z mikrobloga

jak widać typ w ciągu paru podejść się umówił z w miarę ładną dziewczyną (tą z Ukrainy), samemu będąc zakolakiem ze źle spasowanymi ubraniami.


@kingwing1: przecież to wszystko jest wyreżyserowane :p było o tym, laski są wynajęte, aby kosić z nieszczęśników hajs.

Zawsze łykasz wszystko jak pelikan? :p
@Kotniepies: Zawsze!

przecież to wszystko jest wyreżyserowane :p było o tym, laski są wynajęte, aby kosić z nieszczęśników hajs.


@Kotniepies: dasz jakiś link? według mnie podejścia i odpowiedzi były naturalne, chyba że zrobili 100 podejść i wyjęli parę dobrych, ale ta hipoteza ma 2 problemy (lub więcej)

1) ile by musieli tym laskom płacić aby wyszło (w sensie dużo tych lasek było)

2) ile by to trwało? zaczęli rano a
@kingwing1: musiałbym akurat ten filmik obejrzeć a nie dam rady, bo skala zenady wywala już po 3 sekundach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to pisząc przez pryzmat innych.. . Ponad to, gdy do kobiety na ulicy podchodzi szalenie atrakcyjny gość, to nie oszukujmy się. Sam bym się umówił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kotniepies: typek jest naturalnie zesrany, w zasadzie bardzo podobnie wyglądały moje dwa jedyne podejścia, nie uważam żeby to było wyreżyserowane

@Cointreau: takie podchodzenia na siłę nie do końca jest dobre jeśli chodzi o skuteczność poznania kogoś, może zdemotywować, ale podnosi pewność siebie. Jeśli jesteś inwalidą w sprawach społecznych to wystawianie się na taki stres efekt przyniesie. W poprzednim roku podszedłem dwukrotnie (zlewki), dzień po dniu, i czułem fajny przypływ pozytywnej
typek jest naturalnie zesrany, w zasadzie bardzo podobnie wyglądały moje dwa jedyne podejścia, nie uważam żeby to było wyreżyserowane


@Florentino: ehhh

Ale ja nie pisze ze ten koniecznie filmik jest wyreżyserowany !! Wyłączyłem po kilku sekundach, bo nie lubię się śmiać z ludzi upośledzonych, a tak ten "uczeń" na nim wypadł.

Typ z twarzą 10/10, nauczeny całe życie że większość kobiet za nimi pójdzie, choćby na sachare zachodnia, uczy typów z
uczy typów z wyglądem kwazimodo że pewność siebie i ubranie coś dadza.


@Kotniepies: tak, każdy nieśmiały facet to kwazimodo... Tacy to siedzą w piwnicy. Musisz być dużym ignorantem twierdząc że pewność siebie nie ma znaczenia. To jedna z podstawowych cech które wymagają u mężczyzn kobiety. Ubiór już aż tak bardzo istotny nie jest ale jednak mówi coś o tobie.
@Florentino: bądź naiwny dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak dla mnie dyskusja nie ma sensu, bo ja uważam że wygląd przede wszystkim i za moim twierdzeniem są setki jak nie miliardy milionów badań.

A ty se dalej słuchaj kokezanek, które wiedzą czego chcą :p