Wpis z mikrobloga

Sakiewicz otwiera nowy portal społecznościowy, ma być alternatywą do stosującego cenzurę Facebooka. Może zarejestrujmy się tam o 17:30 i wrzucajmy jakieś lewicowe treści związane z #lgbt #bekazkatoli itp? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myślę, że nikt tego nie usunie bo tam ma być prawdziwa wolność słowa

#bekazprawakow #bekazpisu #internet #albicla #neuropa #trolling
Pobierz nieocenzurowany88 - Sakiewicz otwiera nowy portal społecznościowy, ma być alternatywą...
źródło: comment_1611129445LYbcAFNMPOWaWMS11pP6lV.jpg
  • 44
@R187: nie wiem jak inni, ale z https://web.archive.org mam taki problem, że nawet jak coś zarchiwizuję, to czasami potem tego nie znajduję za pomocą wyszukiwarki. Jedynie bezpośrednio przez link się da wejść, który został zwrócony po zarchiwizowaniu, ale to i tak nie zawsze. W sumie nie wiem od czego to zależy :/

EDIT: no i było > 4 k jak wrzucałem powyższy link, a już teraz zaciąga stronę :D
Jedynie bezpośrednio przez link się da wejść, który został zwrócony po zarchiwizowaniu, ale to i tak nie zawsze. W sumie nie wiem od czego to zależy :/


@Enviador: Może chodzi o jakieś śmieci w url? Można tam wyszukać po tylko fragmencie url a część dać jako wildcard *.

EDIT: no i było > 4 k jak wrzucałem powyższy link, a już teraz zaciąga stronę :D


Mi też się czasem zdążyło, że
@R187: czyli trzeba z palca wpisywać url zamiast korzystać z wyszukiwarki... heh, dzięki za wskazówkę :)

Nie wiem jakie masz doświadczenia z oboma stronami archiwizującymi: Odnoszę wrażenie, że z archive.org prędzej strony znikają niż z archive.vn. Być może archive.vn nie jest jeszcze na tyle popularny, żeby requesty na usuwanie szły, albo po prostu nie zdejmują od wszystkiego na żądanie. To tylko takie moje spekulacje.