Wpis z mikrobloga

Mirki z #modameska i #klasycznaelegancja
Mam prawie 20 koszul firmy James Button. Jakość średnia, natomiast też nie jest tak źle jak piszą w necie. 90% tych koszul w życiu nie założyłem natomiast kilka miałem na sobie 1-2 razy pod sesje zdjęciowe.

Obecnie ta firma sprzedaje koszule za 84,50 zł, aczkolwiek nie ma więcej niż połowy rozmiarówek. Wcześniej ceny kształtowały się na poziomie 150-200 PLN.

Wszystkie koszule mają rozmiar kołnierzyka 38. Na zdjęciu jedna z koszul. Wszystkie są raczej klasyczne. Wszystkie slim fit. Jest kilka z kołnierzykami włoskimi, półwłoskimi, OCBD. Jedna biała pin collar. Utrzymane w klasycznych wzorach (bengale, zwykłe strajpy, vichy). Kilka z nich jest z popeliny, kilka typu oxford, kilka two-ply.

Jeśli ktoś nie ma budżetu na SuSu, Milera, Poszetkę, Zacka to jest to jakaś alternatywa. Poziom niektórych koszul, czy może bardziej jakość, nie odbiega od koszul CT.

W razie czego na Vinted jest wystawiony zestaw koszul. Jakbyście mieli chęć wziąć jedną albo więcej to piszcie śmiało. Dla Mirka puszczę po bardzo dobrej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będą leżały ideolo na osobach o wzroście ok. 174-182 cm. Długość rekawów standardowa - 65 cm. Taki klasyczny rozmiar M (38).
Pobierz crazyfigo - Mirki z #modameska i #klasycznaelegancja 
Mam prawie 20 koszul firmy Jame...
źródło: comment_1611176604QOLgr76fPHumtvtO4ezmXn.jpg
  • 15
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: Wiadomo. Marketing. Oni byli mocno dissowani na BwB. W każdym razie ja bym sobie kilka koszul zostawił, bo jak dla mnie jest to jakość na poziomie CT. CT też potrafi zrobić koszule z papieru i kasować 180 zł. IMO za 4-5 dyszek to JB jest bardzo dobrą opcją. 200 zł rzecz jasna się za te koszule nie należy, delikatnie rzecz ujmując