Wpis z mikrobloga

@Anyway:
XSS - jeśli nie interesują cie wersje pudełkowe i możesz się pogodzić z niższą rozdzielczością w grach, zamierzasz kupić game pass
XSX - jeśli grasz w wersje pudełkowe potem je sprzedajesz, jeśli chcesz miec 4k prawdziwe no i nie interesują cie exy sony, tak samo game pass
PS5 - jeśli nie boli cię wydawać drożej za gry niż na xboxa, czekasz na exy sony z niecierpliwieniem
@Anyway jak nie miałeś PS4 to ps5 warte jest rozważenia bo od razu na ps5 możesz zagrać we wszystkie eksy PS4 a tych jest trochę. Także sprawdź sobie czy przykładowo takie uncharted/god od war nie wpisuje się w to co byś chciał zagrać bo na Xboxie tego niema.

Z drogiej strony przy Xbox masz gamepassa (taki abonament jak Netflix płacisz miesięcznie i masz dostęp do biblioteki 300 gier). Na Xboxie jeżeli chodzi
@Anyway: ja miałem X360 i XOne i w tej generacji po raz pierwszy PS5. Tak jak pisali poprzednicy, jeżeli lubisz exy (a moim zdaniem, choć krótkie to wybitne) to bierz PS5. Jeżeli chcesz płacić grosze za GP i raz na jakiś czas kupić pudełko z grą to XSX - bierz pod uwagę to, że XSX może mieć exy bardziej Bethesdowe a PS5 bardziej różnorodne.
@Anyway: choć zdecydowałem się na xsx, to zdecydowanie polecam Tobie ps5, przede wszystkim ze względu na fakt, że ograsz bardzo dobre exy z ps4. Z drugiej strony nie wiadomo, w co grasz, na xsx i xss kupisz game pass ultimate za 20-30zł miesięcznie, co daje dostęp do absurdalnej ilości gier, wiele z nich również epickich (niedostępne na ps halo czy seria gears, czy gry ea games [fify battlefieldy star warsy nhle
@cincin27: Sorry za lenistwo, ale pamiętam, że szukałem kiedyś tego na własną rękę i nie mogłem znaleźc gier EA w game passie (i stąd założenie, że może źle szukam i poprszę kogoś o pomoc).
dobrze rozumiem, że płacąc za Game passa, mam dostępdo EA play?