Wpis z mikrobloga

Pozniej Fiorentina pod jego wodza grala dobrze i wporowadzil ja do Ligi Europy pierwszy raz od dobrych lat. Do dzisiaj Fiorentina nie gra tak dobrze jak poszedl..


@matswielo: Fiorentina zagrała za jego kadencji jeden z lepszych sezonów ostatnich 20 lat. Są na YT filmiki, jak grają tiki-takę przeciwko uwczesnej Barcelonie. Gościu jest z innej planety w porównaniu do tych polskich jełopów, którzy byli/mogliby zostać trenerami kadry.
@washingtonbullet: no dobra masz do wyboru tuchela i souse, kogo byś wybrał? poza tym sousa nie prowadził wcześniej reprezentacji, nie ma wielkich sukcesów na koncie i jest kolejnym eksperymentem. gdyby souse wziął zamiast brzęczka od razu po nawałce, to okej, ale nie jak jesteśmy tuż przed Euro. PZPN ma kasę, żeby zatrudnić wielkie nazwisko, nie mam pojęcia o co chodzi bońkowi z tymi dziwnymi pomysłami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie wiem czy to akurat najlepsza rekomendacja ( ͡~ ͜ʖ ͡°) w każdym razie, dla mnie brak w tym kraju ludzi powyżej 40-stki, którzy mają pojęcie o futbolu i są w stanie wykorzystać obecne pokolenie piłkarzy we właściwy sposób. Zagraniczniacy mają tę jakość, Polacy co najwyżej numer do Fryzjera i medale z 92.


@washingtonbullet: i tak już zostanie na zawsze jeśli PZPN dalej będzie tym samym betonem
@Jakis_Koles: straszna literówka, oczy bolą, ale zdania nie zmieniam - polscy trenerzy to w 95% jełopy bez szkoły.

@SuicideWithMe: pokolenie polskich trenerów to ludzie, którzy nawet nie powąchali klasowej piłki, dlatego nikt takiego buzzera nie mógł traktować poważnie. Nawałka miał chociaż wielkie sukcesy jako piłkarz, a Brzęczek ze swoją przygodą Izraelu i grą w Austrii co najwyżej mógł wzbudzać politowanie.