Wpis z mikrobloga

@noone2k: raczej wątpię żeby ktoś z tego jakiś dym robił. Dla nich lepiej usunąć szybko konto czy posty i zamieść sprawę pod dywan niż to roztrząsać, ale ja w sumie też nie pomyślałem i od razu się zalogowałem jak pojawiły się pasy xD
@noone2k: pomyśl sobie oni nadal tego konta nie potrafią usunąć, a będą szukać wśród setek osób które się tam zalogowały osoby która wrzuca cp patrząc na ich możliwości to raczej nic nie zrobią
@noone2k: no to jeżeli będą szukać to będą wtedy szukać osoby która to wrzuciła, mają oskarżyć kogoś tylko dlatego bo zalogował się na konto do którego hasło i login było dostępne publicznie? Idealny materiał na Sprawę dla reportera albo do uwagi jakby kogoś na tej podstawię oskarżyli
@noone2k posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim
mają oskarżyć kogoś tylko dlatego bo zalogował się na konto do którego hasło i login było dostępne publicznie


@Positano1: żyjesz w pisowskim państwie, a to jest portal pisowski. Lepiej szykuj się do Sztumu, sam prokurator generalny przyjdzie ci wymierzyć sprawiedliwość.