Wpis z mikrobloga

Ten post pisze z iphona 7 i wiecie co jest piękne? Kupiłem go w dniu premiery w 2016 roku, a ten telefon dalej działa jak marzenie. Wymieniłem w nim tylko baterie i jest jak nowy. Ja wiem, że ktoś powie "na #!$%@? wydawać 4 kola na telefon, jak xiaomi za tysiaka potrafi to samo" ale ja sie z tym nie zgadzam. Kupując xiaomi czy innego androida mam poczucie, że to telefon na rok - dwa lata max. A kupując iphona, mam pewnosc że mam spokój na te 4-5 lat i w obliczu tego faktu, te 4 koła robią się kwotą śmieszną. #iphone #android #telefony #smartfony #technologia #gownowpis
  • 17
@Nullek: Z tego co widzę, to Twój oneplus 3T dostał ostatni security update w 2019 dla systemu z 2018. Co z tego, że hardware daje radę, jeśli strategia producentów na aktualizacje oprogramowania polega na wypuszczeniu nowego modelu?
@Nullek: Czyli masz jakies 70% baterii i daje rade, bo juz nic nowego w nim nie dodaja, brak aktualizacji xD@kajak98: zapomniales dodac, ze uzywasz go tylko do dzwonienia, bo nic na nim nie ma.
@zeek: wlasnie jego rozmiary to jest zaleta. Telefon jest zgrabny i mozna go obsługiwac jedną ręką. Ramki tez nie przeszkadzają - nadal prezentune sie nowoczesnie. Zresztą nie rozumiem dlaczego forsujesz teze, że ekran zajmujący 100% panelu przedniego jest lepszy, jak to jest kwestia gustu. Nie bez powodu Apple nadal ma w ofercie iphona SE ktory nie rozni sie niczym od 7 poza bebechami.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zeek: ramki w telefonie pełnią funkcję praktyczną i po części estetyczną. Wszelkie łezki, notche i wcięcia to rak, no ale jak się je ładnie pokaże na materiale promocyjnym, to ludzie się na to rzucą.
@zeek: w 2014 to jeszcze by uszła taka specyfikacja, ale funkcjonalnością to android wciąga dupą ios, chyba że ktoś jest prymitywny technologicznie i potrzebuje iphone 12 do dzwonienia i przeglądania internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)