Wpis z mikrobloga

@puotek: Jak @EntryMode słusznie wczoraj zauważył i poparł dowodami, MM nigdzie nie pisało, że będzie wysyłać od 21go, tylko od 31go. Także ja tam nie mam im absolutnie do zarzucenia, przynajmniej na tą chwilę.
@mikorys na stronie było 21 - 31 na sto procent, od 31 dotyczyło zamówień z allego. Nawet na mediamarktowym fejsbuku piszą, że zamówienia będą realizować od 21 do końca miesiąca, z kolei na infolinii twardo mówią że od 31, burdel na kółkach
@puotek: No cóż, będzie to będzie co za różnica, czy teraz czy za tydzień, na PS5 poza Demon Souls nie ma nic ciekawego, na ten moment bardziej jaram się The Medium na Xboxie/PC, wszystkie inne exy ograłem na PS4. No chyba, że nie masz wgl konsoli, to rozumiem #!$%@?.
@mikorys żadna różnica, zamawiałem z dostawą do 31 to chce odebrać do 31 i spoko. Denerwuje mnie fakt, że nie ma żadnego kontaktu z nikim, że podaje się 2 różne scenariusze daty dostawy, że nie wiem gdzie się podziały moje 3 tysiące, oraz to że wszystkie sklepy aktywnie realizują zamówienia od 2 dni, a mój nawet nie raczy zmienić statusu albo odpowiedzieć na pytanie ¯_(ツ)_/¯
#!$%@? tam mają i wszyscy jesteście w błędzie bo początkowo było napisane że wysyłka DO 21.01, dzwoniłem nawet na infolinie i to samo ziom mówił. Kilka dni temu znowu dzwoniłem i już mówili ze do 31 powinienem dostać konsole.
@mikorys: @mm10: @puotek W praktyce nawet nie ma co kontaktować się z infolinią. Na infolinii jedni mówią (po 31) na mailu po 31 a niektórzy korygują pracownicy informacje ''do 31'' (niektórzy wstawiali SS z rozmowy z bok) mi babka powiedziała w ogole jeszcze coś innego że digital równo z napędem po 31 co oczywiście już w ogole jest chore xD bo przeciez digitale wysylali. Sprawdzi sie to co od poczatku