Wpis z mikrobloga

Co roku wrzucało się te parę zł do skarbonki po serduszko dla WOŚP ale w tym roku pomyślałem, że zrobię coś innego, ogólnie moja sytuacja finansowa nie jest jakoś najlepsza przez pandemie ale pomyślałem, że chciałbym jakoś wesprzeć i w tym roku WOŚP troszeczkę bardziej, bo też znam osobę, która gdyby nie WOŚP to by jej nie było na tym świecie a wiem, że takich osób szczególnie w dzisiejszych czasach w Polsce może być jeszcze więcej, więc wpadłem na pomysł, że jak już robię tą moją grę i chce spełnić swoje marzenie, która mam już ze sobą od dzieciaka i nawet jeżeli ta gra w najgorszym wypadku nie zarobi by koszt produkcji mi się zwrócił to chciałbym by coś z niej więcej zostało niż moje spełnione marzenie więc, wystawiłem specjalną aukcje na WOŚP. Osoba, która wygra licytacje zostanie dodana ze specjalnymi podziękowaniami w napisach końcowych i dostanie egzemplarz gry w dniu premiery. Mam nadzieję, że chociaż czymś takim mój poświęcony czas mógłby się do czegoś lepszego przyczynić.
Link do aukcji -> https://allegro.pl/oferta/pojaw-sie-w-napisach-koncowych-w-mojej-grze-10147808264
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zachęcam, będzie mi wtedy naprawdę miło, że to na co poświęciłem czas nie poszło na marne ^^
#wosp #gry #gamedev
Pobierz Chlebek_Pyszny - Co roku wrzucało się te parę zł do skarbonki po serduszko dla WOŚP a...
źródło: comment_1611316384cRCPN1J43vJZjrrzepJxoO.jpg
  • 1