Wpis z mikrobloga

Cowynajme.pl

Czy szukaliście kiedyś mieszkania na wynajem?
Ja wynajmowałem 4 mieszkania. Jeśli nie grzyb, to patosąsiedzi, rozwalanie aut pod blokiem albo sciany z kartonu przez które słychać jak sąsiad się podrapie.
Ciężko znaleźć dobre mieszkanie i nie sposób sprawdzić wszystko.
Dlatego ruszam z serwisem, na którym każdy będzie mógł dodać swoją opinię i ocenić mieszkanie oraz budynek w którym się znajduje.

Głównie serwis będzie gromadził opinie o budynkach/okolicy bo to w nich jest najwięcej problemów. Samo mieszkanie można już obejrzeć i sprawdzić, jednak będzie to też możliwe w serwisie.

Będę informował o postępach! ;)
Ps. Dajcie znać co sądzicie o nazwie, zawsze można ją jeszcze zmienić ale długo nad nią myślałem. Ciężko znaleźć coś fajnego i wolnego

#wynajem #nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #developerka #polska #biznes
  • 20
@majorponury: Trolle niezbyt dużo tutaj będą mogli zrobić.
Po 1. Rejestracja przez numer telefonu, a więc troll może zrobi 1 konto i doda 1 opinie.
Po 2. W budynku (blok) mamy średnio 20 mieszkań? A więc ile będzie opinii? 40-50? Co zmieni 1 czy nawet 5 opinii?
Po 3. Będzie coś takiego jak opinie zweryfikowane i niezweryfikowane. Weryfikacja opinii będzie się odbywała przez np. przesłanie skanu umowy z dostawcą internetu (wiele
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MasterOf8: tak BTW to zawsze mi się śmiać chce jak ktoś zaczyna z jakiś projektem albo że stroną i mówi "no, domena już zarezerwowana" mając na myśli, że już poczynił jakieś duże przygotowania. To tak jakby mówić "no, wycieraczka już kupiona" przed budową domu :D