Wpis z mikrobloga

Nie za bardzo miałem ostatnio czas pisać tekst i wklejać zdjęcia poszczególnych odmian, które będę uprawiać w nowym sezonie #chilizgobim więc nagrałem film, gdzie pokazuję skąd je zamawiam, ile za nie płacę i dlaczego wybrałem dane odmiany.

Pierwszy raz nagrywałem w ten sposób (ekran i komentarz na bieżąco co widzę) przez co wyszło długo i dość monotonie, dlatego polecam oglądanie na prędkości x1,5 :P A może nawet x2 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jakby ktoś miał jakieś pytania to śmiało :)

#chilihead #papryka #papryczki #chili #ogrod #ogrodnictwo #nasiona #2021 #hobby #zainteresowania #ostrezarcie #domowyogrod #uprawiajzwykopem #rolnictwo #uprawa #youtube
gobi12 - Nie za bardzo miałem ostatnio czas pisać tekst i wklejać zdjęcia poszczególn...
  • 7
@gobi12: Standardowo zazdraszczam liczby odmian i samych krzaków. Przyznaję mocno zaskoczyłeś mnie z Fatalii i Scotch Bonnetem, toż to niemożliwe ;) Ten BBG z SLP piękny - będę chciał nasiona. Podobnie z resztą jak z Aji Mango, White Giant i Fantomasa, które mam na liście do spróbowania ;)
@gobi12: zamawiane w Semillas pod koniec listopada dotarły dzień przed świętami - Rocoto i słodkie Chinensy już rosną, a kiełkuję właśnie: MOA Scotch Bonnet, Fatalii White i CGN 21500, więc będzie można porównać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@shopec: Możliwe, możliwe :) Po prostu nigdy nie były priorytetem :) Dużo sobie obiecuję po BBG na pewno spróbuję go uprawiać w separacji :) żeby móc na kolejne pokolenie patrzeć :)

@picasssss1: ( ͡º ͜ʖ͡º)

@HansLanda88: O to super, że część się powtórzyła, bo takie porównanie może być ciekawe :)
@gobi12: Ja mam wrażenie, że coraz więcej sklepów oferuje niestabilne odmiany w bardzo wczesnych pokoleniach. Fajnie, bo można się bawić w selekcję i nowe wynalazki