Wpis z mikrobloga

@Smugller: czekaj, to w pierwszym swiecie majac apple watch mozesz zostawic telefon w domu, odpalic spotify na zegarku, polaczyc to bluetoothem ze sluchawkami i biegac bez kabli? apple watch se tez to ma?
@drim: Dokładnie tak, łączysz AirPodsy do Watcha i biegasz tylko z zegarkiem i bezprzewodowymi słuchawkami. Ale jak widać, mamy średniowiecze i Spotify ani operator komórkowy nie śpieszy się z ogarnięciem tematu. Jedyna opcja to przenieść się na Apple Music, bo tam jest to obsługiwane. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Smugller: cellular w Apple Watch to bait, sam mam Series 5 w tej wersji bo stainless steel taki przychodzi i również jestem w Three w UK i Cellular nawet gdyby był obsługiwany trzeba osobno płacić miesięcznie a nie ze włączasz sobie po prostu LTE z tel z tych pieniędzy/pakietu który masz. Używam właśnie Apple Watch z AirPods pro do biegania i mam tylko pare albumów już dawno granych do Apple Music
@norbert7455: Wszystko rozchodzi się o wydanie eSIM u operatora. Wtedy jak zegarek traci połączenie z iPhonem albo siecią Wi-Fi automatycznie przełącza się eSIMka. I taka obsługa powinna być za darmo, bo dalej korzystam z mojego jedynego numeru. Pisałem do Three i na ten moment nie obsługują oficjalnie, jest niby w fazie testów. Apple Music obsługuje muzykę offline ale biednie wygląda biblioteka muzyczna w porównaniu do Spotify i kolejna subskrypcja za którą