Wpis z mikrobloga

#lego #rodzice #ojcostwo #chwalesie #statki #morze #ocean #heheszki :) :) :)
W syna przedszkolu raz w miesiacu jest dzien instruktora zabawy na ktory to dzieci moga przynosic swoje zabawki i opowiadac o nich cos ciekawego. Syn poprosil mnie (gdzies na discovery lub podobnym kanale lecial material o lodolamaczach) o zbudowanie lodolamacza. Chyba dalem rade. Do przerobki poszedl statek ktory wczesniej budowalem (zostal wydluzony i poszlismy w gore) Fan mialem niezly przez pol niedzieli ale warto bylo. Jeszcze szykuje jakies instrukcje/prezentacja dla syna (level 5,5) i mam nadzieje ze jutro bedzie jego dzien w przedszkolu. Dajcie troche plusikow ;)
Pozdro! Milego nadchodzacego #poniedzialek
W komentarzach wiecej fotek :)
AntiAdzik - #lego #rodzice #ojcostwo #chwalesie #statki #morze #ocean #heheszki :) :)...

źródło: comment_1611520692aAuPUFTli8rbWg2dJSCkdr.jpg

Pobierz
  • 10
  • 3
@ElenaGilbert
Nie ukradno. To jest prywatne przedszkole. Chodza tam dzieci z troche innego przekroju spoleczenstwa. Wiem co mowie bo pierwszy rok po zlobku synio chodzil do przeddzkola panstwowego i mam realne porownanie. W panstwowym mlody kiedys "zgubil" taki maly motocykl z lego - sama Pani przedszkolanka zasugerowala ze pewnie znalazl sie w czyjejs kieszeni. Generalnie jestesmy mega zodowoleni z tego przedszkola i wielkim skrocie powiem to tak tamto pastwowe to byla przechowalnia