Wpis z mikrobloga

Szkoda mi Franka, lecz to nie mogło się udać, ma super rękę do młodzieży i pokazał to w zeszłym sezonie i w sezonie w championship. Szkoda, że wyszła ta sprawa z banem transferowym i że Frank musiał przyjść już teraz, a nie za 4-5 lat z większym doświadczeniem. Mam nadzieje, że nie obrazi się na klub i wroci kiedys jako trener, a teraz pojdzie do druzyny gdzie trzeba wprowadzać wychowanków bo to co zrobił z Tammym, Reecem i Masonem to świetna robota i potrzeba nam takich ludzi.
#mecz #chelsea #premierleague
  • 9
@Narcyz_: tak, klub zaryzykował i tez w sumie on ryzykował czy podoła, dał rade jako ratunek i klejenie składu z wychowanków, lecz na wielką europejską pilke i z gwiazdami nie jest jeszcze gotowy. Obawiam się tylko czy on skreśli już powiązania z Chelsea na zawsze, czy będzie chciał współpracować albo kiedys wrócić jako trener.
@Narcyz_: Ja bym nie był aż tak krytyczny ze stawianiem tezy że sobie nie poradził jako trener. Wg. mnie doprowadzenie do play-offów Derby County, a w poprzednim roku zakwalifikowanie się do LM (gdzie zespół miał bana transferowego i stracił zawodnika który niósł momentami ten klub na plecach czyli Hazarda) to dobry wynik. Widać że w tym sezonie zespół gra gorzej (chociaż początek sezonu był bardzo dobry), ale powinni mu dać się
Gdyby zarząd United działał w ten sam sposób to Ole poleciał by pewnie już w poprzednim sezonie, a tak dali szanse, poczekali


@mam_Cie_na_strzala: właśnie dlatego mnie to tak boli, mimo że Solskjaer też miał fatalne serie, był wyśmiewany że wuefista itd. miał pojedyncze mecze w ktorych się kompromitował i MU męczył się z totalnymi słabiakami to zarząd Utd mu zaufał. Ale mimo tego wszystkiego, nie będę bronił Lamparda i nie będę
@Narcyz_: Dokładnie w tym sezonie zespół gra bez pomysłu. Drugi kamyczek do ogródka to Werner i Havertz, którzy grają bardzo słabo (i przez to też pewnie presja na Franka była wieksza bo wydali na nich spory hajs a nic nie dają zespołowi). Teraz pytanie czy to wina Lamparda że nie umie ich wprowadzić, czy to wina piłkarzy że sobie nie radzą w nowej lidze. Teraz jak przyjdzie nowy trener to wg.
@mam_Cie_na_strzala: też jestem raczej na tak, jeśli chodzi o Tuchela, bo on lubi ofensywną piłkę więc powinien wiedzieć jak wykorzystać piłkarzy takich jak Werner czy Havertz. Co do asystenta to wątpię, Lampard pewnie chce być tym pierwszym, a i z tego co czytam to już tak jakieś konflikty były o transfer Rice'a, szatni się nie podobała krytyka na konferencjach itd. Z 10 lat pewnie go w Chelsea nie zobaczymy, szkoda :/.
@Narcyz_: @mam_Cie_na_strzala:

Nie wiem jak to wyglądało w CFC nie śledziłem tego aż tak, ale OGS broniła wizja i to było widać, chociaż niektórzy mieli dość pewnie.

Jednak jak ktoś pamięta czasy SAFa to rozumiał jaka jest różnica między kulturą pracy przez to czego kibice doświadczyli od Moyes do Mou.

I to światło w tunelu biło coraz mocniej z racji oczyszczania atmosfery i szrotu z szatni uzbieranego przez lata. Teraz
@Aiden7: No podobnie to wygladało w CFC, Franka broniła jego wizja (ostatnio to kulało) i wprowadzanie młodych zawodników z akademii. Różnica jest taka, że jak u OGS pojawiał się dołek (a chyba było ich kilka jeśli dobrze kojarze bo taka dyskusja o zwolnieniu go wracała jak bumerang co kilka miesięcy) to dostawał szansę by z niego wyjść.