Wpis z mikrobloga

@Wloczykij2 często zdarzają się przedmioty, które są tzw. gównoprzedmiotami i nie mają z danym kierunkiem/specjalizacją wiele wspólnego, ale trzeba dodać godzinki dla starych zgredów profesorków

@kabasyl skończ fantazjować xD przecież jakbyś normalniej osobie źle podpowiedział to byś miał mordę obitą na następny dzień i już nigdy byś źle nie podpowiadał
@VollejwJaja: @CXLV: @kocia_mordka: tylko ty nie rozumiesz, bo oczywiście na studiach nie byłeś, że takie przygłupy pseudo prymusy nie chcieli nawet wspólnie opracowywać pytań do nauki, wspólnie dzielić się obowiązkami związanymi ze sprawkami i prezkami i czymkolwiek. Zakały największe i myślę, że każdy w grupie niestety takich miał.

#!$%@? mnie opór przy okazji jak ludzie bez studiów a niektórzy nawet bez roku doświadczenia tam wypowiadają się o ich jakości.
@kocia_mordka: dlatego studia w p0lsce to gówno, bo jest ogólne przyzwolenie na ściąganie. Gdyby śmieć musiał zapłacić za naukę z własnej kieszeni, a nie z mojej, to by inaczej na to patrzył. Ale nikt nie oczekuje inteligencji i samorefleksji od przygłupa po polskiej uczelni


@CXLV: Za zaoczne studia płaci się z własnej kieszeni a każdy nadal ściąga jak tylko może ;)