Wpis z mikrobloga

#ps5 #wadyps5 #smutekbardzo

Hej dziś dostałem Ps5 z MM razem z kamerka i Morlasem. Byłem mega podjarany konsolą(wiem, że nie ma niby nowych gier, ale będę ogrywał gry z ps4, na które wcześniej nie miałem czasu - teraz będą tylko w lepszej jakości ;) ) , ale niestety na początek ZAWÓD. Jeszcze w nic nie zdążyłem grać, na razie synchronizuje konto, zgrywam dane itp i UWAGA UWAGA.
1. Przy wstępnej konfiguracji zaraz po odpaleniu była opcja przerzucenia danych z ps4 na Ps5, oczywiście skorzystałem z niej. Niestety po wyszukaniu konsoli pojawił się pasek z napisem "czekaj" (to nie był jednak jeszcze etap faktycznego przerzucenia danych, tylko parowania z konsola) czekałem pół godziny i nic się nie działo, nic nie dało się kliknąć, konsola na nic nie reagowała po czym... Wysypała się konsola i nastąpiło odzyskiwanie bazy danych po ponownym uruchomieniu... Po ponownym uruchumioniu było już git i poszło po kilku sekundach i zaczęło się faktyczne przerzucanie , jednak pozostał niesmak.
2. Po tym gdy dane się przerzuciły konsola się zresetowała i nastąpiło... Ponowne odzyskiwanie bazy :| Na szczęście gdy proces się skończył wszystko było już git, działające i zsynchronizowane
3. Kolejna negatywna rzecz, która rzuciła się w oczy to jakieś dziwne błędy w oprogrmaowniu. Pokazywało mi trofea z bloodorne na 84% i 50+ godzin gry gdzie w rzeczywiście grałem w BB na ps4 raptem godzinkę i to rok temu... Po kliknięciu na grę pojawiały się trofki z wiedźmina 3 i niby trofki się zgadzały ale czas gry też nie (ponad 200 godzin w rzeczywistości). Jako dodatek powiem tylko ze po kliknięciu na moje trofea porównywałem swoje trofea ze... Swoimi trofeami? Była lista porwania trofeów jak na ps4 ale 2 razy figurowało moje konto.

Szczerze mówiąc póki co jestem zawiedziony, soft nie jest tak dopracowany jak powinien i wszyscy zachwalają.

Aczkolwiek konsoli nie skreślam, zobaczymy jak gry bo to w sumie jest najważniejsze, mam nadzieję że po pierwszych negatywnych wrażeniach będzie już tylko lepiej.
  • 2
Pokazywało mi trofea z bloodorne na 84% i 50+ godzin gry gdzie w rzeczywiście grałem w BB na ps4 raptem godzinkę i to rok temu... Po kliknięciu na grę pojawiały się trofki z wiedźmina 3 i niby trofki się zgadzały


@loyal_sir_dante: podobny błąd jest teraz w apce playstation, u mnie jak wyświetla 3 ostatnie gry w które grałem wraz z trofeami to pod 3 grę podstawia randomowy tytuł i jego miniaturkę