Wpis z mikrobloga

@Variety: Czyli mówisz, że w kraju zniszczonym przez dehumanizację, nie można potępiać aborcji na życzenie, bo Ty jako "oświecona" ateistka uważasz, że dehumanizowanie ludzi przez lewicowych ateistów powinno być dozwolone?

Zawsze mnie bawią tacy ateiści, jak Ty, którzy krytykują prawo aborcyjne z II czy III RP, ale jak się skrytykuje ateistów z PZPR, za ograniczanie prawa do życia, to wtedy już dwójmyślenie jest ok i druga strona nie ma prawa głosu.
@Roger_Casement: O ch*ju złoty XDDD ale chochołów nastawiałeś XDDDDDDDDDDD

no tak literalnie bycie ateistą == bycie komunistą XDDDDD jeszcze nawet AK #!$%@?łeś do tego wysrywu, nie zapomniałeś o husarii przypadkiem? XDD

W większości normalnych i cywilizowanych krajów na świecie, nad zarodkiem który nie jest w pełni świadomym człowiekiem stawia się dobro i prawa ludzi którzy posiadają świadomość i odczuwają emocje. Jak mogę dehumanizować zarodek skoro literalnie zarodek nie jest człowiekiem? XD
@Variety: Nie tylko nie jestem katolikiem, ale i jestem za aborcją i eutanazją, bo nie uważam aby życie ludzkie było czymś magicznym i bezcennym. Są rzeczy, które odbierają mu sens i powinno się móc je zakończyć za zgodą rodziców czy z własnej woli.

Więc za co nie lubię protestujących? Za obecny na mikro zamordyzm gorszy jak u Stalina. Całkowite odcinanie i stygmatyzowanie drugiej strony dyskusji argumentami: jesteś pisowskim trollem, katolikiem, etc.
@Variety: Może taki, że mowa o niewinnym człowieku (mam nadzieję, że jednak z biologią nie masz na bakier i wiesz kiedy powstaje człowiek, a płód to etap rozwoju człowieka, a nie odrębny gatunek biologiczny)?

Skoro w naszym kraju szło się do więzienia za spalenie kukły, a sądy zakazywały wydawania tych idiotycznych naklejek, argumentując, że to dehumanizacja, to chyba tym bardziej powinniśmy sprzeciwiać się zabijaniu ludzi z powodu wygody. W dodatku fakt,
@Variety: A czego mam popierać kogoś kto najchętniej odebrałby mi resztki praw jakie posiadam? Przecież doskonale wiem jak bardzo zradykalizowane julki w tym proteście uczestniczą. Tutaj nie skończyłoby się nic na aborcji. Wystarczyło poczytać, posłuchać jakie postulaty wychodziły z rąk rady konsultacyjnej strajku podczas październikowych protestów. Żądanie jakichś ponadludzkich praw dla osób LGBT, żądanie przyznawania zasiłku dla bezrobotnych osobom, które nigdy nawet nie pracowały. I ja mam popierać taki upolityczniony protest,
@Roger_Casement: Szkoda mi już czasu i nerwów na dyskusje więc tutaj zakończę. Latasz naokoło tematu, pieprzysz coś o okupantach i żołnierzach AK. Samo posiadanie zestawu genów odpowiadającego danemu gatunkowi jeszcze nie świadczy, że jakiś organizm jest w pełni wykształconym przedstawicielem tegoż gatunku. Plemnik też zawiera 50% Twoich genów tak samo jak komórka jajowa. Czyli to znaczy, że kobieta co okres zabija pół dziecka? A facet podczas jednej ejakulacji w chusteczkę kilkadziesiąt
@sebsossj: akurat to, że istnieje więcej płci, a ta psychiczną nie musi iść w parze z biologiczną jest od lat udowodnione przez naukę. Możesz płakać ze wściekłości, ale tak po prostu jest. Tak samo jak to, że generalnie szczepionki są dobre, a lewoskretna witamina C nie leczy raka. Żyj i daj żyć innym, a jak czegoś nie wiesz, to chciej się dowiedzieć
@kontos_stelio: Wykazałem Tobie tylko hipokryzję, normalni ludzie (nie tylko katolicy) nie mogą w Polsce wprowadzać takie prawo, jak mieliśmy w II czy III RP, bo Ty jesteś oburzony i mówisz, że katolicy narzucają prawo, ale ateistów z PRL-u, który to robili i narzucili dehumanizacyjne prawo do zabijania ludzi, już mieli, bo jakiś hipokryta z wykopu tak twierdzi xD

Ale czego oczekiwać po człowieku, który pluje w twarz polskim bohaterom, bo ci
Możesz płakać ze wściekłości.

@Variety Czemu próbujesz mi wmówić, że cokolwiek mnie rusza? Ja mam #!$%@? na takich ludzi z urazem psychicznym z dzieciństwa na których starzy mieli #!$%@? i musieli znaleźć sobie sposób na zdobycie atencji. Temat był tylko jeden a ty jak typowy radykał zaczynasz schodzić już na podtematy związane z płciowością. Taki wasz obraz. Nigdy nie będzie wam chodziło o jeden postulat. Zawsze będzie wam mało.
@Variety: Dziwne uczucie, gdy wychodzi się poza swoją bańkę (w moim przypadku) i okazuje się, że ludzie w podobnym wieku do mnie (tak zakładam, że na wypoku łapię się w wiedełkach średniego wieku użytkowników) mogą mieć tak radykalnie inne poglądy. Dzięki wypokowi poszerzam horyzonty. Co nie oznacza, że oczywiście pluję na takich co #!$%@?ą się innym butami w życie w imię religii/własnych upodobań/urojeń. Polak od zawsze musi mieć buta na mordzie,
@Variety: A co mnie obchodzi reszta Europy, mówimy o Polsce, ale jak widać wstydzisz się swoich autorytetów, więc nie umiesz się skupić nawet na jednym kraju.

PS: Akurat wiadomo, że Ty jako lewaczka powinnaś być wdzięczna, że po II WŚ komunizm nie został pokonany, bo akurat lewicowcy na Zachodzie byli opłacani przez Kreml, tak samo kraje komunistyczne były pierwszymi, które wprowadziły Twe ukochane prawo. Gdybyś się dowiedziała, jakie wizerunki miały protesty
źródło: comment_1611790533yn4YelFLejPpcjrULUM43X.jpg
@krzychugda: Czyli sprzeciw wobec zabijania ludzi, które mieliśmy jedynie za naszych okupantów to "radykalizm"?

Jeżeli ktoś krytykuje całą polską historię i większość Polaków, bo nie wprowadzaliśmy prawa do zabijania ludzi, żądając jednocześnie powrotu do dehumanizacyjnych praw które mieliśmy jedynie za totalitarnych systemów, to zgodnie z Twoją logiką, należy uważać taką osobę za radykała, prawda? Jeżeli ktoś z powodu np. swego skrajnego ateizmu czy lewactwa nie ukrywa, że woli moralność komunistów z
źródło: comment_1611792283eHRo23p8Hx2wFzuKgK422I.jpg