Wpis z mikrobloga

Stwiedziłam, że założę gównotag #nudledreams pod którym będę pisała codziennie co mi się śniło i jak bardzo to było #!$%@? w skali 1-10.
Ma mi to pomóc w jakiś sposób kontrolować te sny i spróbować świadomego śnienia - podobno właśnie zapisywanie snów w tym pomaga.

Dzisiaj śniło mi się, że jadłam naleśniki z dżemem wiśniowym i lodami waniliowymi i czułam ich smak, były pyszne. Co nastałam się w kolejce to moje, ale sen oceniam na 9/10.

#psychonudles #psychiatria #sen #depresja
  • 11
@send_nudles: Ah, świadomy sen, kiedyś próbowałem ale brakło mi samozaparcia. Fajnym skutkiem ubocznym jest trochę częstsze zapamiętywanie snów i czasami świadomość że się śni, niestety bez wpływu na jego przebieg.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@send_nudles: Nie o to mi chodziło. Pisałem o dodaniu tagu na czarną, bo mnie on nie interesuje. Tyle że czarna ma ograniczoną pojemność i żal ją zapełniać bzdurami, więc przemyśl czy chcesz zakładać kolejny gównotag, który będzie przeglądać kilka osób, zamiast prowadzić papierowy dziennik snów, jak każda normalna osoba bez parcia na atencję.
@send_nudles: Sprobuj metode 4+1(4h snu i godzina przebudzenia- może być mniej)
Można osiągnać świadomy sen, ale inaczej to trochę wygląda. Bo wychodzisz z ciała w swoim pokoju, ty wstajesz a Twoje Ciało dalej śpi. Mi dwa razy się to udało, ciekawe wrażenie