Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Widok na Tokio z 92 piętra wieżowca z tak zwanej "drugiej dzielnicy biznesowej"
  Japonia
  #podroze #ciekawostki

  odpowiedzi (29)

 • avatar

  Cześć wszystkim,
  Piszę do Was w kilku sprawach.
  1. Chciałbym serdecznie podziękować użytkownikowi @richprzegryw za wywiązanie się ze swojego ogromnego #rozdajo (nie pamiętam żebym widział bardziej cenną nagrodę na vikopie za mojej kadencji) także szacun podwójny, masz Gościu jaja!
  Link do wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/63137447
  2. Zdjęcie poniżej
  3. Dzień w którym dowiedziałem się że wygrałem sztabkę złota był też dniem w którym uderzyłem pięścią w stół i powiedziałem NIE swojemu ciemiężycielowi i złożyłem wypowiedzenie z #januszex (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  4. Podpisaliśmy rozwiązanie umowy za porozumieniem stron zwalniając mnie z obowiązków firmowych, mam wolne do końca lutego za które mi płacą (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  5. Dlatego #elektronikszukapracy szukam pracy w zawodzie. Ktoś coś? #krakow i okolice #elektronika
  6. Organizuje równiez drobne #rozdajo ze swojej stony dla poszerzenia zasiegu. Do wygrania około 1kg słodyczy z różnych krajów. Dla osób pełnoletnich dorzucę jeszcze jakieś zagraniczne #piwo
  8. Zostaw plusa a weźmiesz udział w losowaniu. Zielonki biorą udział pod warunkiem że założyły konto wcześniej jak powstał ten wpis.
  9. Zdjęcie nagrody w komentarzu
  10. Uwielbiam Mikroblog! 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  11. Brakuje punktu 7 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  12. Smacznej kawusi i miłego dzionka
  ( ͡º ͜ʖ͡º)
  pokaż całość

  odpowiedzi (61)

 • avatar

  Zawsze mnie śmieszy w jakiej hermetycznej bajce żyje warszafka. Te całe hulajnogi elektryczne, ubery, glovoeats, menagerowie ze sztucznymi uśmiechami, auta na leasing, instagramerki, infuencerki, injekcje wybielacza odbytu, płatne parkingi, przepłacone mieszkania deweloperskie z gównolitu.

  Tymczasem wyjeżdżasz 40km na wschód i odkrywasz, że Polska wciąż wygląda tak samo jak 20 lat temu. Domy zabite dechami, jeden sklep na całą wieś. Dobrobyt jest w mieścinie gdzie jest sklep GS, apteka, stacja benzynowa i komis samochodowy. Jak na skraju miasteczka jest Dino albo Biedronka to już w ogóle wygrana w totka. Jedyna robota w okolicy to sprzedawca w sklepie, robotnik u producenta folii bąbelkowej lub kierowca busa, który zastąpił upadłe pks'y.

  A i zapomniałem zbiorkom oprócz prywatnej linii sprinterów osobowych jadących 2 razy dziennie z Węgrowa do Warszawy to nie istnieje. Dziadek chwiejący się na rdzewiejącym rowerze ukraina nie budzi zdziwienia. Bez auta jesteś tu jak bez ręki. Część ludzi stara się być do przodu i widzisz jakieś Fordy Mondeo z 2005 z kręconym przebiegiem czy inne VW. Mimo to wciąż spotkasz tu Corsę B, Audi 80, Golfa 3, ja nawet widziałem Forda Escorta, który traktowałem jako wymarły gatunek. Jeżeli jedzie za tobą nowe czarne bmw na lokalnych blachach to na 90% możesz być pewny, że to radiowóz.

  Tutaj zatrzymałem się 60km od wawy ale takie miejsca bez problemu znajdziesz i 40km od centrum stolicy a jak się postarasz to nawet 20km. Ogółem to jestem pojebany i na co dzień mam 27letnią toyotę, która w mieście straszy dzieci a tutaj w ogóle nie odstaje wiekiem od reszty.

  #przemyslenia #przemysleniazdupy #warszawa #polska #polskab
  pokaż całość

  odpowiedzi (95)