Wpis z mikrobloga

Sezon 14 dobiegł konca jak wam sie podobał moja ocena uczestnikow w skali 1-10

kasjo - 9 jako jedyny probowal cos robic zeby stypy nie bylo
milenka - 8 tak samo jak kasjo probowalo cos poodwalac dobry sezon lepszy niz poprzedni
eva - 6 jako jedyna poruchala + kłotnie z ewelina i dzikiem tez probowala cos robic
dzik - 5 on sam juz niewie czego chce tu ewka a tu inne dupy
maciek - 7 na poczatku nie polubilem typa ale z czasem naprawde zajebisty gosc jako 1 zaliczyl w tym sezonie
asia - 4 tak naprawde to ona jest nijaka ani dymow nie robi ani nic tak naprawde w poprzednim sezonie cos probowala robic a w tym sezoni nic stypa
Arnold - 3 nie wiem poco on polazl do tego programu po milosc? mysle ze gdyby nie wszedl w relacje z ewelina to by sie nie odnalazl
paulina - 2 za krotko byla ale jak dlamnie nijaka taki 2 arnold mysle ze by sie nie odnalazla
ewelina - 3 chyba emerytura ja czeka tez nic nierobila straszny leń
pedro - 2 dobrze ze odszedl bo i tak by nic niedzialal bo mial dziewczyne byl juz wypalony
diva - 5 lepszy sezon niz 13 dla divy smiesza mnie jego teksty wprowadza cos fajnego do ekipy
spiker - 4 dodaje kolorytu do ekipy ale dla mnie nic ciekawego nie robi w sezonie
michał - 3 za krotko byl ale jak dla mnie to nie jest to cos za checi mu dalem 3
kinga - 5 pozytywna wariatka swirnieta nadaje sie do ekipy ale za malo zrobila dlatego ocena taka a nie inna

#warsawshore #ekipazwarszawy #donkasjo
  • 6
Jak dla mnie ewędlina i jej herkules out, michał, dzik i pedro również out a spiker też zaczyna nudzić. Chciałbym powrotu klaudi albo rzygającej magdy. Sezon 6/10 mało dram i spin.
@pawel-jakubowski: z mojej strony:
kasjo - 9 - najwięcej wnosi do programu
milena - 3 - powoli sie odnajduje w ekipie, lepszy sezon niz poprzedni, tylko jak wypije wyglada i zachowuje sie jak goha xD
ewa - 2 - nie wiem jaki obrała sobie cel w programie, nie lubie jej ze względu na psychopatyczne zachowanie
dzik - 4 - spory regres, ale troche dymow chyba bylo
maciek - 6 - na
Ogólnie zgodzę się z waszymi ocenami , ale Maćka nie zdzierżę.. Trochę pozer i widać , że na siłę został zaakceptowany przez wszystkich. A podbitki do jakiś lasek w klubie "siema , jestem zawodnikiem mma i mam wytatuowane oczy i tak dalej " kozak :D
@pawel-jakubowski:
kasjo - 10 zawsze fajne dymy robi, jest ciekawy
milenka - 9 pasuje do programu, nie #!$%@? sie w jakies milosci, nie ma kija w dupie
maciek - 8 pierwsze denerwujacy strasznie, a potem jak sie ogarnal widac ze pasuje dobrze do programu i wie jak robic dymy, ktore fajnie sie oglada
diva - 7 smieszny
eva - 6 troche #!$%@? juz ta telenowela dzik ewa i inni, ale w