Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki i Mirabelki!

Pierwszy raz proszę o pomoc. Spod obiektu, którym zarządzam ukradziono śmietnik. Co bardziej surrealistyczne wraz ze śmieciami znajdującymi się w tym pojemniku. Moim zadaniem było się opiekować tym obiektem, ale dałem ciała i poniosę za to konsekwencje. Mam nagranie z monitoringu, ale nie potrafię odczytać tablicy rejestracyjnej. Ktoś może mi pomóc? Będę bardzo wdzięczny.

Gdyby kogoś to bawiło to śmietnik należy do firmy odpowiedzialnej za wywóz śmieci i przywalą nam grubą karę. :-( Nie będę ukrywał, że sam na początku śmiechłem, ale to jednak smutne, że żyjemy w czasach że ludzie kradną pojemniki na śmieci. Nie mniej nie mam zamiaru odpuścić.

Przesyłam film z tego "skoku":
https://megawrzuta.pl/download/8e942ac2d8b48001497f891008ba3f57.html
Moment na nagraniu 31:10

Dla osoby, która zidentyfikuje rejestracje z tego nagrania wyślę voucher ze strony super www.superprezenty.pl do 50 PLN lub na pyszne.pl. Identyfikacja musi być jednak skuteczna, będę przestawiał na bieżąco etap pracy policji - bo oczywiście to zgłoszę.

#warszawa #kradziez #zlodzeje #zlodziej #wykopefekt #pomocy
  • 21
@TMBRK: Nie opiekuje się kontenerami :-D. Realizuję pewną inwestycję w której ukradziono pojemnik, czuję się za tą inwestycję odpowiedzialny i defacto jestem. Nie lubię złodziejstwa. Samemu było mi w życiu bardzo ciężko, ale nigdy nie przyszło mi do głowy żeby kraść. Tu już nie chodzi o pieniądze, ale o zasady.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daox: ja dziękuję. Jak ja bym miał wybierać to bym przekierował pieniądze na jakieś biedne pieski ( ͡° ͜ʖ ͡°)