Wpis z mikrobloga

Pamietacie moj rysunek z zeszytu, na którym dziewczyna stoi i pali papierosa? (Wrzucam w komentarzu dla przypomnienia) Spodobał mi sie i postanowiłem, że zrobie z niego ilustracje, nie pasowało mi tylko to, że pali szluge, więc zmieniłem to na butelke wody. Jako, że tęskno mi do lata, ciepła i światła tematem przewodnim ilustracji jest letnie, gorące popołudnie. Mam nadzieje, że to czuć z tego obrazka.
Tło to kombinacja modeli 3d ( z których wyciągnąłem jedynie lineart) i mojego dziabania pędzlem. Nie jestem jeszcze wprawiony w tłach, niedbałem jakoś o kompozycje, ale starałem sie by było bogato w szczegóły.
Miałem w głowie wasze uwagi dotyczące poprzednich ilustracji i chyba idzie mi coraz lepiej xD
Nie robie wersji nsfw, chciałbym się już wziąć za coś nowego.

Tworzę autorski tag o nazwie Ha Tfu Art, gdzie bede wrzucał swoje prace poczynając od tej, także zapraszam do obserwowania tagu, obserwowania mnie i dyskusji w komentarzach :)

----> #hatfuart

Pobierz
źródło: comment_1612184242TMrXUAf1Bq6eHbTgRGDI0Z.jpg
  • 9
@JustKebab: Dziękuję ()
Siedziałem nad tym przez tydzień, godzinę lub dwie dziennie. Jak miałem wolne w pracy to dłużej, ale obstawiam, że tak z 35 godzin mi to zajelo.