Wpis z mikrobloga

@ztakisam: daj spokój, olej tych zjebów :)) Mają #!$%@? w uszach na przemian ze swoimi japami :))

Niedorobieńce nie rozumieją, że nie dość, że to bzyczenie się intensyfikuje przy bardziej wymagających grach to jeszcze potrafi być całkiem głośne (może być słychać z kilku metrów luzem) w zależności od egzemplarza, a dodatkowo to niektórzy mają ją blisko siebie bo np. stoi na biurku podpięta pod monitor...
@ztakisam: dodatkowo jeszcze jeden aspekt którego głąby nie rozumieją - cewka jest elementem zasilacza. W sytuacji gdy zasilacz nie spełnia swoich norm, ma źle policzony punkt pracy chociażby z tego względu może być to bzyczenie) lub założyli zbyt dużą tolerancje dla tych elementów elektronicznych, z czasem może po prostu nie domagać i zaczną się jakieś resety konsoli, problemy z wydajnością itp. itd. Ale skąd ma to wiedzieć banda ćwierćinteligentow... ;)
@ztakisam: Tak, to znany i częsty problem w tym elektronicznym śmieciu. Sony wywaliło na to lagę, więc jeśli wyje bardzo głośno to oddaj ją do sklepu i kup sobie coś innego. Ach, no i nie słuchaj tych durni wyżej (poza kuta_senatorem) @kuta_senator Też mam ją blisko siebie i buczenie tego pudła na śmieci potrafi doprowadzić mnie do szału. Jest chyba gorsza od tej, którą miałem przed wymianą.
@4MagnuM4: weź idź stad #!$%@?... patrząc na te twoje wysrywy broniące tego paździerzs jakim obecnie jest PS5 przez brak jakości to chętnie #!$%@?łbyś kolbe wszystkim z Sony bez względu jakich gównianych części by użyli w produkcji
PS: ostatnie dwa zdania trochę żałosne, daruj se kolejnym razem

ostatnie dwa zdania dopasowałem do poziomu "rozmówców" z jakimi musiałem walczyć o to, żeby te bezmózgi zrozumiały, że konsole trafiają różne do ludzi, a te "głośniejsze" są serio głośniejsze.

weź idź stad #!$%@?... patrząc na te twoje wysrywy broniące tego paździerzs jakim obecnie jest PS5 przez brak jakości to chętnie #!$%@?łbyś kolbe wszystkim z Sony bez wglądu jakich gównianych części by użyli
@4MagnuM4: miałem nie brnąc dalej w to ale jednak odpowiem. Początkowo miałem wątpliwości, teraz je jednak rozwiałeś. Po prostu jesteś debilem. Żeby więc odpowiedzieć jak debilowi to wypunktuje wszystko co istotne, żebyś nie miał problemu ze zrozumieniem:

- kolega @ztakisam zadał najnormalniejsze w życiu pytanie
- Polaki robaki się zleciały jak muchy do gówna i oczywiście rzeczowej dyskusji prowadzić nie można
- problem z cewkami istnieje i dotyka setek osób (a
@kuta_senator: Jakim ty musisz być smutnym człowieczkiem, żeby swoje frustracje wylewać w necie (,) zwłaszcza, że próbujesz stwarzać pozory opanowanego gościa by za chwilę rzucać inwektywami, dzieciaku ( ͡ ͜ʖ ͡)
dzieciaku


Ehhh przypomniały mi się początki polskiego internetu na koniec lat 90 i początek lat 00 i ta banda dzbanów takich jak ty która traciła argumenty to wjeżdżała na wiek rozmówcy, często oczywiście mylnie go określając. Po trzydziestce na szczęście przeszła mi jakakolwiek chęć komentowania wysrywów przygłupów takich jak ty. Teraz przypomniałem sobie dlaczego i żałuje ze w ogóle zacząłem...
Po 30stce na szczęście przeszła mi jakakolwiek chęć komentowania wysrywów przygłupów takich jak ty.


@kuta_senator: z tego co widzę to dalej w to brniesz i z nas dwóch to ty mnie ciągle obrażasz :D na twoim miejscu nie przyznawałbym się ile masz lat bo to tylko świadczy, że rozum nie idzie w parze z wiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę mi ciebie szkoda.