Wpis z mikrobloga

@magicznyKrzysztof: często tam jeżdżę dobrze, że zamknęli tzn. zagrodzili dopiero teraz bo zakaz jazdy tam był od zawsze tylko nikt go nie egzekwował. Tak patrząc na samochody, to jedyny sposób postawić słupki albo betonowe bloki - tak jak na morskiej w #gdynia (w pobliżu Kauflandu), tam też słupki postawione i jest bezpiecznie nie jeżdżą samochodami po chodnikach.
@magicznyKrzysztof: ja akurat i tak wolę trasę obok jednostki wojskowej, ale szosowców rozumiem że się cieszą.
Jechali na zakazie i tego nie bronię, jedynie to pokazywało że hutnicza jest zbyt zawalona i objazdówka by się przydała.
@Luntri: jak jedziesz obok jednostki? Od Unruga, ulica Złota przez tory, jakoś koło lasu i wyjeżdżasz na Partyzantów, jest tam jakiś przejazd? Kiedyś chciałem od Partyzantów do Unruga dojechać, ale jakoś pogubiłem się więc tak myślę z drugiej strony spróbować.
@szakalq: krzaki, dziury, nie nadaje sie na nic innego niz MTB, jak chciales sobie z dziecmi jechac, to tylko ta droga elektrocieplowni, ale oczywiscie bylo ryzyko, ze wsiok GWE moze cie trafic, bo nawet nie zwalnialy. Kmiotow mi nie szkoda, niech sobie stoja w korku