Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 39
18 186 + 60 = 18 246

Zwiedzanie moich ulubionych rejonów w ramach docierania Tribana - Biedrusko i Czerwonak. Na spontanie dołączyłem do #wykoptribanclub, ale niestety rower idzie na serwis - tylne koło dostało bardzo dużego luzu (ah te decathlonowskie koła) po 80km jazdy po mieście i szosie.

Total tiles: 114 (+19)
Max cluster: 62
Max square: 6x6

#rowerowyrownik #kwadraty #rower #wykoptribanclub #szosa

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
źródło: comment_16126228143u4DfxEr5nIju4s3AKe2IF.jpg
  • 16
@chudy_pioter: I teraz pytanie do posiadaczy Tribanów #wykoptribanclub - czy to normalne, że po 80km jazdy po twardym koło ma potężny luz? Nie cisnąłem po wertepach, tylko utwardzone drogi/asfalty/kostka. Uznają mi to na gwarancji? Bo wygląda na to, że albo piasty są źle skręcone, albo oś jest krzywa.
@Kapitan_Ameryka: Zakup przez stronę. Ogólnie był kiepsko skręcony. Nawet jeśli ciskałbym po offroadzie, chyba nie powinien mieć takich problemów po 80km? Po 30km był stop i dokręcanie siodła, mostka i szybkozamykaczy. W poniedziałek śmigam do Decathlon Franowo i zobaczymy co powiedzą. Dzięki! ;)
@guru8: Szybkozamykacz trzyma - dokręcałem już po rozpakowaniu. Oś siedzi sztywno w tylnych widełkach, pływa obręcz i kaseta. Po ściągnięciu koła i kręceniu obręczą czuć opór co ok. 1/4 obrotu. Myślałem, że może kaseta jest niedokręcona - niestety nie. Stawiam na problem z gównianymi konusami/miską.
@chudy_pioter: To nie wiem ¯\_(ツ)_/¯ Decathlon, generalnie ma łagodne traktowanie klientów na gwarancję i rzekomo wszystko rozpatrują pozytywnie nawet, jak się #!$%@?ło z winy jeźdźca, więc to pewnie ogarną
@guru8: No nie wiem co bym musiał robić żeby ośkę wygiąć? Skakać na szosie? Mam pancernego Cuba MTB na dobrych kołach, który widział nie jednego singla i trzyma fason. Tu była tylko szosa/kostka chodnikowa/stary asfalt. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chudy_pioter: ja w RC520 miałem problem z kołem innego typu, ale wymienili mi po prostu całe xD tylko musiałem na nie poczekać. Ps. Uważaj na te linki na spodzie ramy - teraz zbiera się tamega syfu. Prowadzenie linek największą bolączką tych rowerów jak dla mnie, niestety.