Wpis z mikrobloga

#!$%@? STOP!
Niech mnie ktoś wprowadzi w temat. Coś piszecie o jakimś dascoin. #!$%@? tam piramida jakich wiele, ale intryguje mnie jedno. Czy ten filmik który wrzucam to byla reklama tego biznesu i ludzie się na to łapali? xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ktos mnie wprowadzi w temat kilkoma zdaniami? Ludzie kupowali jakies licencje na kopanie tego coina?
I czy to b3team xDDDDDDDD to ta sama ekipa? xDDDD
#dascoin #scam #mlm
C.....a - #!$%@? STOP! 
Niech mnie ktoś wprowadzi w temat. Coś piszecie o jakimś das...
  • 8
@Czachaaa: Piramida finansowa nazywała się Netleaders, a produktem maskującym piramidę była gówno-kryptowaluta Dascoin.

Organizatorzy piramidy i uczestnicy piramidy (ofiary oszustwa) to dwie różne grupy. Organizatorzy dążą do tego, żeby początkowi uczestnicy dołączyli do piramidy i zaczęli samodzielnie werbować następnych uczestników.

Kiedy uczestnik zwerbował dużo ludzi pod sobą, to może nazwać własną grupę dowolnie wymyśloną nazwą np "Rakiety sukcesu", "Milionerzy 21w", "B3TEAM", "2be" itp.

B3TEAM to grupa Damiana Żukiewicza.

Koleś z teledysku
renalum - @Czachaaa: Piramida finansowa nazywała się Netleaders, a produktem maskując...
@greedo: 10 lat temu byłem werbowany do pewnej MLMowej firmy. Nie skusiłem się i zapomniałem o tym wydarzeniu (nie wiedziałem wtedy, czym jest MLM). Tematem MLMowych piramid zainteresowałem się kilka lat później, kiedy członkowie mojej rodziny i znajomi zaczęli być werbowani przez różne MLMy. Ostatecznie nikt z mojej najbliższej rodziny nie wpakował się w MLM.
@Czachaaa: Najciekawsze to jest tutaj w tym wszystkim to, że to wpada w ucho i aż chce się tego słuchać. Przynajmniej według mojego gustu. To wyjątkowo cwane posunięcie, co jednak nie oznacza że da się tak kogoś zwerbować. Nie spotkałem się z tym wcześniej, MLM-y i piramidy były promowane inaczej ale żeby teraz używać do tego muzyki? Do tego jeszcze nagrywać przyjemne do słuchania utwory? Mistrzostwo jak dla mnie.