Wpis z mikrobloga

Mam dylemat. Nie wiem kogo wybrać na napad. Kupiłem Butragueno 87 ale nie jestem przekonany do jego niskiego wzrostu małej siły i 3* sztuczek. Myślę nad zmianą na Torresa 88 albo Sukera 90 (miałem 87 i był spoko). Co byście polecili? Pograć jeszcze butragueno i się do niego przekonać, bo mało nim grałem czy zmienić?
#fut
  • 10
via Android
  • 1
@Homer1991pl wystawiłem na godzinę i się sprzedał. To jednak nie mój profil napadziora. Będę próbował z Torresem. Wziąłem go na wypożyczenie na 5 meczy i lepiej mi się nim grało niż butragueno. Dzięki chłopy za odpowiedź ale deczko za późno, tak o godzinkę :)
via Android
  • 0
@ozzi91 ten Węgier puskas jest daleko po za moim zasięgiem finansowym :). Kupiłem Torresa i w pierwszym meczu strzelił 4 bramki więc "So far so good"
@RzK1985: no tak puskas, zapomniałem. musisz grać ikoną? Imo płąci się o 30% więcej niż są warci. lepiej takiego c ronaldo czy mbappe wciskać do składu a najlepiej neymar + mbappe :D
via Android
  • 0
@ozzi91 nie lubię kombinować z chemią w zespole. Z ikonami jest łatwiej zmieniać skład. Miałem mbappe (trafiłem w paczce ( ͡° ͜ʖ ͡°)-) ale.... Mi nie podszedł. Tak wiem dziwny jestem. Lepiej mi się grało Sukerem 87. Każdemu mogę za to z ikon do 700 tysi polecić Essiena 87. Zjada kante na śniadanie.
@RzK1985: grałem długo torresem mid na poziomie 1 dr i w lw miał średnia goli gdzieś 1.8 po 200 meczach zawodnik zajebisty jak się gra z kontry główki też genialne lepsze od Ronaldo tylko podania kuleja