Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ściągnąłem i zainstalowałem już z setkę gier na Androida, grafika miodzio, muzyka też ale czy nie macie wrażenia że te dzisiejsze gry są robione wszystkie na jedno kopyto? Milion opcji, ekran #!$%@? wodotryskami a grywalność jest mizerna, w ogóle te gry nie wciągają. To samo na PC.

Czy jest możliwość że na laptopie albo telefonie pogram w gry z Amigi? Jak to zrobić, pomógłby ktoś?

#gry #grykomputerowe #amiga #pc #komputery #pytanie #emulacja #android #windows
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AltCtrlSpace: z tym nie pomoge, ale zapodam tytuly ktore mnie bardzo wciagnely na androidzie, moze cos Ci spasi :)
Night of the full moon, Armello, Empire warriors: tower defense, Blind legend ( ͡° ͜ʖ ͡°), Brawlstars, Neuroshimahex, Battleheart, Merchant
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AltCtrlSpace: z tych co podajem w pierwszej kolejnosci sprawdz Merchanta, mysle ze moze sie spodobac. Polaczenie starej grafiki z grami przegladarkowymi (plemiona, bloodwara, shakes&fidget)

@edit nie wiem, widze ze sa, ale komentarze pod pierwsza gra z kolei nie sa przychylne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piegu92: wszystkie te gry co wymieniłeś to niestety właśnie tego typu gry których teraz pełno, strzelanki albo milion opcji, mnie to w ogóle nie wciąga, szukam czegoś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°) prostej ale wciągającej rozrywki bez myślenia co gdzie kliknąć