Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raglegumm: a coś ćwiczysz, czy tylko dieta na zasadzie małej ilości kcal. Jak tylko ograniczanie kalorii, to źle może się skończyć. Lepiej ćwiczyć ale też więcej jest zdrowych kalorii
@raglegumm: potrzebujesz coraz mniej energii bo zażynasz sobie organizm, to naprawdę jest logiczne jak się nad tym dobrze zastanowisz. Teraz żeby trzymać wagę potrzebujesz że 3k kcal dziennie, a ty dajesz połowę, no co złego może stać się z pracą organow wewnętrznych? No pewnie nic
@raglegumm: szczerze, to wszystkie miesnie z gornej czesci ciala prawie znikly, co przeklada sie na zmniejszone zapotrzebowanie.

Schudniesz ale wrocisz do starej wagi bo bedziesz wygladac gozej.

Tak z ciekawosci do ilu chcesz zejsc?
@kochamajfony: ale ja nie neguje, ze wazac 143 kg chudlem wiecej przy 1500 kcal, niz bede chudl przy 100 kg; natomiast ciekawe jest dla mnie jak organizm moze zdecydowac, ze nie bedzie potrzebowal 2000 kcal, ale 1500. Skad wezmie reszte?

I napisz co takiego zlego stanie sie z moimi organami. Bo na razie to wiem co sie z nimi dzialo przy wadze 140 kg :>
Btw lekarze przy mojej wadze startowej
@MegaZU0: od tego tygodnia zaczynam treningi - obiecalem sobie to po przekroczeniu 120 kg. Docelowo jest zmiana stylu odzywiania (w zasadzie stylu zycia) i utrzymanie BMI w normie - cel minimum na 2021 to 90kg, max to 80 kg.