Wpis z mikrobloga

Obiektywnie ubiegły rok to chyba najgorszy rok jeśli chodzi o gry od lat 90 xD Podsumujmy co mieliśmy w ubiegłym roku

-The Last Of Us II - Gra spoko ale mega #!$%@? fabuła, mnóstwo krytyki pójście w strone LGBT no cóż..
-Doom Eternal A tu grało mi się całkiem spoko tylko ciągle miałem wrażenie że gram w dodatek do Dooma a nie w osobna grę
-CyberPunk 2077 - Jeden wielki Glitch inaczej nie da się tego określić..
-Ghost Of Tushima - Jedyna gra która się czyms wyróżniła,chyba najlepszy ubiegłoroczny tytuł
-Dodatek do Spidermana no fajnie ale... to dodatek na 7h który równie dobrze mógł być rozbudowanym DLC
-Flight Simulator -Mega niezła gra ale.. jeśli nie jesteś autystą który jara się wszystkim związanym z lotnictwem to brzez brak jakiegokolwiek celu nudzi się po paru godzinach
-Valhalla Gra tak wtórna i monotonna, mam wrażenie że to krok w tył.Wyolbrzymione to co robi UBI w grach od lat do potęgi setnej
-Watch Dogs Legion mega monotonna gra z kiepską grafiką, źle opracowana i po prostu słaba.Crap
-Demon Souls no .. Remake gry sprzed lat ciężko to oceniac jako nową grę
-Avengersi Crap..

Jak chodzi o Nintendo to mega rewelacja.Poza Animal Crossing mieliśmy tylko remastery gier xD. Tak naprawdę gdyby nie gry niskobudżetowe typu Hades, Ori to przez cały rok wyszły 3 gry warte ogrania.Każda gra AAA okazywała się bublem. Pominąłem jakiś głośny drogi tytuł?

#konsole #gry #nintendoswitch #xbox #playstation #pcmasterrace
  • 38
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznyczlowiek: No ale czemu jest smutnym człowiekiem? A co byś powiedział np o wątku religijnym np chrześcijaństwo zamiast lgbt? Nie grałem w the last of us, ale już wystarczy mi już maskulinizacja kobiety( głownej bohaterki?).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznyczlowiek: Każdy ma prawo do krytyki danego tytułu i nie zrozum mnie źle. Gra może być dobra. Ja raczej w to nie zagram bo tematyka oraz mechanika mnie zupełnie nie interesuje i to nie z powodu lgbt.
@powaznyczlowiek: oczywiscie, ze gralem. Watków LGBT bylo wiecej niz jeden w drugiej czesci. Ta gra to w duzej mierze fabula, historia. Wiec jezeli ona sie komus nie podobala, np. przez nagminne wciskanie watków LGBT to normalne, ze koncowa ocena bedzie nizsza.

- watek dziecka w ktorym koncowo okazuje sie, ze "czuje" sie dziewczynka/chlopcem (juz nie pamietam w ktora strone)? totalnie zbedny
- Ellie ktora bije sie jak rowny z rownym z