Wpis z mikrobloga

@Yurakamisa: paliłeś i chlałeś za tyle czy nigdy jednak tego nie robiłeś? to dwie różne rzeczy
Po za tym 1k możesz odkładać przez jakiś czas i mieć to w gotówce czego nie będzie widać. Zacznij rządzić budżetem domowym i zacznijcie zarabiać. Ja nie zarabiam wiele, ale 700 zł, które odkładam na lego nie jest odczuwalne w skali miesiąca.
@janusz_mustermann: z reguły to kobieta wybiera sobie faceta. Nie oszukujemy się, związek możesz mieć wtedy kiedy to panna za tobą lata, kiedy ona ciebie chce, nie na odwrót.
Ja tylko w ten sposób miałem, odwrotnie że panna ma na mnie wyjelolo a ja chce ją mieć to nigdy nic nie wyszło.

Nawet było powiedzenie coś w stylu. Facet jest z kobietami które chcą z nim być czy coś w ten deseń.
@Yurakamisa: No kiedyś taki byłem. Ta która mnie chce to wchodzę w to. Póxniej już taki nie byłem, tylko pojawiły się standardy, umiejętność dobierania się w parę, w kogo warto inwestować w kogo nie, pojawiły się też oczekiwania jakieś itd.. i od tego momentu kobiety w moim życiu przestały istnieć, bo po nastej nowo poznanej która zmarnowała mój czas, po prostu mi się odechciało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r5678: to tak do końca nie działa. Zwykle jest tak, że pierwszy odsiew powinieneś robić Ty a ostateczne zdanie należy do niej, ale oczywiście bywają wyjątki.

Co do związków jeszcze - jeśli nie znasz swojej wartości na rynku matrymonialnym lub po prostu nie wiesz ile jesteś wart to zaczynasz po prostu gonić króliczka z pozycji przegranej. Ja bym to porównał do kopiowania/kradzieży obcej technologi - zawsze jesteś krok w tył za
@Yurakamisa: Gdy rzucałem palenie, postanowiłem że za zaoszczędzone pieniądze będę sobie coś kupował, różowa zachwycona była, ale nie wiedziała chyba ile idzie na fajki, bo ciągle sobie coś kupuję a i tak jestem z kasą do przodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)