Wpis z mikrobloga

@wiecznylowcaumyslow: Po pierwsze niby tylko połowa, a po drugie wiemy co się z nimi w ZUSie stanie, zostały roztrwonione.. Gdzie druga połowa?
To ja Ci ukradnę z domu portfel, ale wszystko dobrze bo połowę jego zawartości wpłacę na Twoje konto ZUS.
@dzapanisko: A odpowiem trolowi pisowskiemu. Nie kochany, pamięć mam doskonałą, i pamiętam, będąc w miarę świadomą politycznie osobą rządy do AWSu wstecz. I takiego rabunku jaki urządzają te pisowskie śmiecie, nie było jeszcze w historii III RP. Próby argumentacji opartej na wzbudzaniu lęku przed osobami innej rasy są szczerze mówiąc obrzydliwe, i działają, mam wrażenie, na bardzo mały odsetek normalnych osób, no chyba że ktoś faktycznie nigdy nie opuścił rogatek rodzimych
@dzapanisko: nie obchodzi mnie kto za nich. Ile afer? Pokaż wszystkie i porównaj je z tymi pisu. To nie ta skala i nie ma porównania. Można nie lubić rządów PO, ale prócz wielu błędów zrobili też trochę dobrych rzeczy, jak się na to patrzy z perspektywy lat. A pis nie robi nic dobrego, tylko pluje nam codziennie w twarz, jawnie gardzi ludźmi i okrada nas w biały dzień, nieproporcjonalnie do rządów