Wpis z mikrobloga

@Jaroslaw_Keller: Jil Sander Sun Men! Jest tani, pachnie ładnie, jest tani, nie trzyma źle, jest tani, nie trzyma też dobrze, no i jest tani. Obecnie Sun Men, Ultrasense White i Eros Flame to moje perfumy kategorii "ja nie mam co na siebie włożyć" i zawsze jestem zadowolony z wyboru. Poza tym wszystkie są dość bezpieczne, co najwyżej mogą dupy nie urywać, ale na pewno nie będą śmierdzieć.
@Jaroslaw_Keller: jeśli wiesz jak pachnie owoc dzikiej róży i kojarzysz nadzienie różane z pączków i jesteś sobie w stanie wyobrazić ten kwaśny (Toy Boy nie pachnie wcale słodko) zapach dookoła siebie cały dzień, to Moschino Toy Boy jest dla Ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdecydowanie bardziej przypomina surowy owoc niż ten dżemorek z pączka.

No to może jakiegoś cytryniaka? MB Cologne może jeszcze wyrwiesz albo coś w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jaroslaw_Keller: w tej kwocie <200, ew z małą dopłatą: cala seria Guerlain ideal (najlepiej warianty EDP), homme i pewnie cała reszta; prady zwłaszcza Amber intense imo, większość Givenchy, boucheronow, Lapidusow, OMSów Bogarta, versaczy, joopkow, les elementali Molinarda(może mniej męskie niż poprzednicy), wszystkie shaghafy od Swiss Arabian, jak się uda dorwać to wszystkie męskie costume nationals.