Wpis z mikrobloga

Ta nienawiść wobec starych ludzi na Wykopie przekracza już granice absurdu i staje się powoli większym problemem niż tutejsza mizoginia, na którą tak często się tutaj narzeka. Wszystkim przypisujecie te same jednolite cechy(każdy stary głosuje na PiS, jest wredny, rozpycha się w autobusie i jest bezpośrednio odpowiedzialny za wszystkie złe decyzje rządu) i na tej podstawie ich nienawidzicie - i szczerze niczym nie różni się to od np. stwierdzenia że każdy polaczek to złodziej i śmierdziel i szkoda, że Hitler ich wszystkich nie zagazował.
Poniżej koleś pragnie masowej śmierci ludzi - absolutnie randomowych, którzy chcą się po prostu zaszczepić na koronawirusa i przez kiepską organizacje szczepień przez rząd muszą się tłoczyć w kolejkach - i dostaje pierdyliard plusów xD
Czym to się niby różni od stwierdzenia, że np. fajnie byłoby, gdyby młodzi rodzice masowo zdychali, bo nie trzeba byłoby im wypłacać 500+? xD Czy was już doszczętnie poyebauo? xD
#niepopularnaopinia #bekazpodludzi #bekazwykopu #starzyludzie #szczepienia #koronawirus
Ikarus_260 - Ta nienawiść wobec starych ludzi na Wykopie przekracza już granice absur...

źródło: comment_1613213641EhL6RkTAkSc7CyjQpowzta.jpg

Pobierz
  • 19
@Ikarus_260: branie na powaznie tego co napisane w internecie :OOO
z jednej strony zgodze sie ze staruchy to bardzo #!$%@? grupa
z drugiej zyczenie im smierci to niezłe XD
a pewnie źle zycza im albo platki sniegu ktore maja 92838 płci albo konfederaci co mysla ze aborcja to zabojstwo
co nasuwa wniosek taki ,od ktorego zaczalem - nie bierze sie na powaznie tego co w internecie
@Trafas: niby nie bierze się na poważnie, ale jakoś komentarze wykopkowych mizoginów, które zwykle były dużo bardziej lajtowe(tzn. nigdy nie widziałem żadnego dot. konieczności zabicia wszystkich kobiet, ale np. usprawiedliwiające bezsensowne pobicie, stalking czy gwałt już tak - tyle że zwykle chodzi tutaj o wiele łagodniejsze stwierdzenia przegrywów dot. psychiki kobiet, tego jak są złe, niedobre i mają gadzi mózg) są tutaj masowo dyskutowane z bólem dupy i podawane jaką przykład
@Ikarus_260: nie jestem incelem, blackpilkem, wykopkiem, mizoginizm mi nie znany, powoli nornik w stronę przegrywa. :)

Ale, oni mają rację częściowo xD
Staży ludzie, to dramat. Jak łatwo ich programować, podprogowo sprzedać informacje, zakodować w ich starczych umysłach propagandę, a ich zachowania wyniesione z lat ich młodości, w dzisiejszych czasach muszą być tak postrzegane.

90% starych ludzi to dramat i ja temu poglądowi przyklaskuje.
@ravau: Bo młodych ludzi nie jest łatwo programować, oferując im czarno białą wizję świata i proste rozwiązania na chłopski rozum, wcale to nie dzięki nim mamy Konfederacje szurów w sejmie xD Also to 90% to statystyka z dupy, a jeśli chodzi o młodych to też znaczny procent to intelektualnie dramat.
@Ikarus_260: wiem że z dupy :) ale mam wrażenie że starzy naprawdę są tak y jak w memach o nosaczach :(

Młodzi? No głupców nie brakuje - ogółem społeczeństwo prezentuje kiepski poziom.

Młodych Instagram i tiktok za to sprawnie programuje
@ChadowatyPrzegryw: Najlepsze w tym wszystkim jest to ze mamy konflikt PIS PO a ty jak typowa zaprogramowana owieczka wine widzisz tylko w PIS. Gdybys dzieciaczku byl troszke starszy, zreszta to widac po wykopie ze tu siedza glownie dzieci bez wyksztalcenia i doswiadczenia. Kazdy kto juz troche zyje na swiecie nie interesuje sie Polska polityke, a owieczka debil interesuje sie i mysli ze jak znowu wybierze tych co byli to bedzie lepiej.
@alfons-metody: no nie jestem właśnie xD tutaj stworzyłem swój profil, ale ręczę że nie jestem

Ps. Starzy są już zaprogramowani od komuny.

Młodzi podatni na lgbtqweryy teraz mają wpajane "wartości".
@ravau: No a widzisz starszy czlowiek sie na te lgbtqwerty nie nabierze bo pamieta osoby ktore dzisiaj to promuja jak kiedys promowaly komunizm. A gnojki tego nie widza bo sa ignorantami i dlatego to lykaja bo presja otoczenia bo kolorow bo fajnie bo telewizor i gwiazdy polecaja itp itd
@Ikarus_260: dziel i rządź, a wystarczyło objąć obostrzeniami tych co są zagrożeni, reszcie dać spokój ...

@alfons-metody: dużo i agresywnie, każdy który ma inny pogląd niż Ty jest głupi, Ty studiowałeś (podkreślasz to) to kolega hydraulik z Niemiec jest głupkiem wobec Ciebie. Smutne to jest, ot masz rozum takiej "roszczeniowej starej baby co zawsze ma rację"
@Ikarus_260: Wykop stał się strasznym ściekiem. Prawie nie ma tu już wartościowych treści jak kiedyś. Wchodzisz w jakieś znalezisko, a tam zasrane polityką i ekstremizmem. Niczym to się nie różni od komentarzy na jakimś onecie czy innym gównie, gdzie trolle w każdym słowie piszą "PO" wielkimi literami, itd.