Wpis z mikrobloga

@SiewcaZaglady: mieszkania w rogu są lepsze bo maja dwie strony swiata co jest ogrmonym plusem. Mieszkanie od strony. Niemniej jednak uwazalbym na mieszkania od strony polnocno zachodniej, bo będzie naprawde ciemno i zimno w takim miejscu. Minus to wieksze naklady na ogrzewanie, ale nie jakos szokujaco wieksze
@czc007: Mieszkania „wewnętrzne” też mają najczęściej dwie strony i to nie sąsiadujące a przeciwległe, np. północ-południe. To dużo lepszy układ niż narożne dwustronne - chociaż są i narożne trzystronne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@psylo: pokaż mi przykład wewnętrznego mieszkania dwustronnego w nowym budownictwie, nie spotkałem się jeszcze z takim rozwiązaniem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@psylo: @Wibrujacycymbalek: ok, po prostu się z tym nie spotkałem. kupując mieszkanie przeglądałem bardzo dużo ofert na stronach deweloperów, ale wszystkie z oknami nie dwie strony były narożne. jedyne tego typu wewnętrzne jakie widziałem to takie 70-90 m2
@psylo: dokładnie to samo, prawie wszystko w nowym jak patrzyłem to jednostronne. Dwustronne nienarodzone pewnie jeszcze się zdarzają ale już rzadziej niż kiedyś. Ot chcą upchać jak najwięcej mieszkań w jeden budynek