Wpis z mikrobloga

Trochę jestem nie na czasie. Nie grałem w poprzednią fifę. Wziąłem się trochę za #fut w 21 i pogrywam sobie na razie głównie SB i zbieram monety. Mam niecałe 200k już i chcę je wydać. Zastanawiam się czy jest sens rozbudowywać taki pomysł jak Bundesliga + Holendrzy. Zgranie się niby zgadza a jak z perspektywami rozbudowy i grania online na poziomie? Mam też sporo Hiszpanów niewymiennych Pjanic, Isco, Sergi Roberto ale nie lubię hiszpańskiej. To co? Bundesliga i Holendrzy?
Fristo - Trochę jestem nie na czasie. Nie grałem w poprzednią fifę. Wziąłem się troch...

źródło: comment_1613241886MG1VC1HJcQmFOJ62cO78Yc.jpg

Pobierz
  • 2
@Fristo: środkowych obrońców masz za wolnych zdecydowanie. Online to tak nie pograsz. Wsadź tam Kolstermanna np, dobry jest. A tak to pograj trochę division rivals, dostaniesz tygodniowe nagrody i się powoli rozkręci
@Fristo: Jak chcesz Holendrów z Eredivisie, to zrób Fundament Eredivisie (zadania --> punkty przełomowe). Baumgartl, Gravenberch i van Bergen to fajne karty za free, a pierwszych dwóch można uzyskać nawet bez wygrywania meczów online.