Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Cześć #mikrokoksy
Chciałem zapytać jaki preparat polecacie na stawy?
Czy lepiej kupić "collagen" z kfd czy samo MsM od nich?
Problemy ze stawami na skutek leczenia, skutkiem ubocznym jest wysuszanie stawów - działa to jak podczas cyklu z winstrolem, dlatego wołam #sterydy
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CLONE: 73kg 40mg leci od listopada. Teraz odczuwam ból kolana szczególnie przy dłuższym siedzeniu i jeździe samochodem dłuższej niż 30min. Myślę że izotek mógł się przyczynić do tego
@Yeraz: jeżeli bierzesz 40mg to przy twojej wadze będziesz jadł ten izotek 7-8 miesięcy.
A nogi masz proste? Nie masz koślawych albo szpotawych?
Równie dobrze możesz mieć np tendinopatie i zbiegło Ci się to po prostu w czasie razem z izotekiem.
Lepiej by było zrobić RTG porównawcze obu kolan i mieć jakiś konkret. Dużo nie zapłacisz za badanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CLONE: nie mam koślawych ani szprotwaych kolan, za to kostki ki lecą do środka, ale tak mam całe życie. Nie robiłem RTG narazie bo to bolu mnie drugi tydzień, a wszystko zaczęło się od tygodnia bez treningu i praktycznie caly czas w pozycji siedzącej
@Yeraz: @CLONE: Również biorę izotretynoinę, w dawce 80mg dziennie przy wadze 89kg, powiem Ci że jak zmieniłem lek z Izoteku na Axotret to zdecydowanie zmniejszylo sie nieznosne przy 60mg Izoteku wysuszenie skóry oraz nadgarstki ktore bolały mocno przy izoteku jakby lepiej funkcjonują, może powiedz lekarzowi żeby ci przypisał Axotret ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wiwiwi: ale ty już bierzesz duże dawki - prawie 1mg na kg masy ciała. Jego dawka jest stosunkowo mała.
Jest też Aknenormin, Curacne i inne zamienniki.
W aptece raczej bez problemu zamieniają leki.
Przy izoteku bardziej bolą mięśnie, plecy, stawy również ale nie tak wybiórczo, że tylko jedno kolano i tylko bez treningu. Dlatego raczej obstawiam albo jakieś przeciążenie więzadeł albo jakie uraz/schorzenie które wcześniej się nie ujawniało.

Sucha skóra to
@CLONE: Mówił że można smarować to się smaruję i z tego co dotychcasz testowałem to zwykła nivea najlepsza, usta faktycznie też suche a nos to zawsze miałem suchy od tabaki hehe, ogólnie jest średnio bo poza tymi skutkami ubocznymi to pryszcze niebardzo chca znikac i ciagle wyskakuja nowe, a zaraz wybije 3 miesiac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wiwiwi: musisz przyjąć dawkę łączna około 150mg na kg czyli przy twojej wadze będziesz to brać ponad pół roku. Musisz być cierpliwy.
Ale nie wiem czy tłusty krem nivea to dobry pomysł bo chyba bardziej sobie zapchasz skórę.
To już kwestia twojego lekarza albo twoich obserwacji.
Myśl pozytywnie bo pewnie wszystko będzie ok tylko trzeba czasu :-) Ale skoro męczysz się z problemem od lat to te kilka miesięcy też wytrzymasz.