Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 882
Codzienny namiar na bezpieczną aborcję.

I dzisiaj małe sprostowanie do wczorajszego wpisu, bo rzeczywiście wyraziłam się baaardzo nieprecyzyjne i mogło zostać to odebrane źle.

Od początku chodzi o aborcję na życzenie do 12 tygodnia ciąży. Dla każdego, bez podawania przyczyny. Ktoś nie jest gotowy albo po prostu nie chce dziecka? Antykoncepcja zawiodła? Jest jakiś inny powód, dla którego dziecko teraz nie jest najlepszym pomysłem? W 1. trymestrze jak najbardziej ludzie powinni móc usuwać ciążę. I nic nikomu do tego.

Jednak jeżeli są wykryte wady płodu, a przypominam, że większość testów robi się po 12 tc, to czas powinien zostać wydłużony do 24 tc. Bo nikt nie ma prawa zmuszać nikogo do poświęcenia życia na opiekę nad innym. Poświęcenia swojej pracy, życia towarzyskiego czy wolnego czasu.

Jeżeli jesteś w niechcianej ciąży, to pamiętaj - nie jesteś sama.

18/31

#aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania

Nadal będę czarnolistowacć użytkowników, którzy obrażają. Można mieć odmienne zdanie i dyskutować pod postem, ale nie pozwolę się obrażać.
Amishia - Codzienny namiar na bezpieczną aborcję. 

I dzisiaj małe sprostowanie do wc...

źródło: comment_1613401412VfXaD5WcCCzU9es8K5s60G.jpg

Pobierz
  • 27
@Deska_o0 gdyby ludzie myśleli, że żyją w zamordysttcznym państwie, jak wy to określacie, na dodatek większość ludzi podobno nie popiera zaostrzenia to by nie było PiSu u władzy, mam nadzieję, że uda ci się to zrozumieć, papatki