Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 35
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:03, Wtorek, 16 lutego 2021. Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela. Słońce podniesie się dziś o 07:05. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 9 godzin i 50 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:56. Ciemna noc zapadnie o 18:14, ale gwiazd można wypatrywać od 17:33.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 33

@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem @sizuuu


Dzień dobry!
Wczoraj wieczorem powrócili jak Kubica do F1
@nie_mowie_po_kociemu skoro było pod górkę, to teraz będzie z górki! ()
@TomTailor100 wyrazy współczucia z powodu babci ale jakże się cieszę żeś powrócił. Teraz
wynalazekone - ! spoiler
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @shitty_support: @Pjotsze @omi-omi: @Dziesion: @buczubuczu @Najlepszy_kolega_Damiana: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @mobutu2: @Hansim33: i reszta ()

Dżem dobry! Wczoraj miałem zabiegany dzień, trzeba było załatwić kilka spraw na mieście, a dzisiaj znowu kontunuacja ferii (ale ten czas leci, już tydzień wolnego mi
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @Jurgen_Van_Beethoven:

Trochę mi się przyspało. Teraz piszę z toalety pracowej bo wtedy płacą za korzystanie z toalety. Pozdro mirabelki i mirasy. Ma się ponoć ocieplać niedługo. Pewnie mnie oszukali, ale
Dzień dobry,
@TomTailor100 @nie_mowie_po_kociemu super, że wreszcie wróciliście. Brakowało na tagu naczelnego od wódeczki.
U mnie teraz 2 tygodnie wolnego. Mogę na spokojnie ponadrabiac zaległe tematy. Szkoda, że wszystko pozamykane bo aż chciało by się gdzieś wyjechać i nie przejmować się niczym.
Trzymajcie się, miłego dnia i pysznej kawy!

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D