Wpis z mikrobloga

Kilka osób pytało czy te ergonomiczne fotele Blitzwolfa są wygodne więc wziąłem jeden aby to sprawdzić :P
Dziś do mnie dotarł, zabieram się za składanie a za kilka dni dam znać czy wygodny i czy warto wydać na niego $200 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest to model: BlitzWolf BW-HOC5 dostępny z wysyłką z EU za $199 jak na razie zbiera pozytywne oceny w komentarzu filmik z prezentacją Fotelu
#lowcychin #banggood #blitzwolf #fotel #fotelbiurowy #homeoffice #zakupyzchin
Pobierz LowcyChin - Kilka osób pytało czy te ergonomiczne fotele Blitzwolfa są wygodne więc w...
źródło: comment_1613509630SSRgefCZMvqG9bMDfu6IvM.jpg
  • 61
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LowcyChin: ja muszę rozglądać się za fotelem. Miałem Jyska Bilum i zareklamowalem go po roku bo się materiał rozdarł - wymienili na to samo ale nie do końca. Nowe modele mają 3x twardszą część siedziska i po tygodniu wyrwało mocowanie oparcia bo teraz jest z gownostali która gnie się przy najmniejszym wychyleniu
@LowcyChin: niestety brak konkretów, kiedyś się orientowałem i stwierdziłem, że sensowny fotel to nazywa się ergonomiczny i ceny od 1k się zaczynają.

Jeżeli jest taka informacja to proszę sprawdź jakiej klasy jest siłownik, klasa 4 to jest do 150kg co oznacza, że jest trwały ;)
@widmo82: Podłokietniki sztuczna skóra ale bardzo przyjemna w dotyku, naturalna raczej to nie jest ale tak jak sądziłem czuć że ta "skóra" jest lepszej jakości, siedzisko to gąbka mam jeszcze Markusa z Ikei i ta w Blitzwolfie jakaś taka lepsza się wydaje ale to usiądę po złożeniu to wtedy stwierdzę czy rzeczywiście spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) To najdroższy fotel w ich ofercie więc raczej na materiałach
Pobierz LowcyChin - @widmo82: Podłokietniki sztuczna skóra ale bardzo przyjemna w dotyku, nat...
źródło: comment_1613511187FkaKlRKdS8wuL7Ch39eWnJ.jpg
@Gio17: widziałem je właśnie, spoko zawołam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tym diablo nie pasuje mi metalowe nóżki + są zbyt strome jak ktoś ma krótkie nogi to może mieć problem oprzeć nogę o podnóżki.
@SanFable: w opisie produktu jest podane maksymalne obciążenie fotelu 350 lbs = ~159kg
więc wychodzi na to że siłownik to klasa 4 (pierwsze słyszę o klasie siłowników w fotalach btw ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki za uświadomienie)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LowcyChin: mam Markusa i zaskoczyło mnie ze oparcie pod głowę wydarło ekoskorke. Dla mnie minus to brak reg lędźwi. Podłokietników nie używam.
Siedzisko też raczej Eco?
@LowcyChin: jak oceniasz Blitzwolfa BW-OC1 vs Ikea Markus pod względem komfortu i trwałości ?
Obecnie mam diablo ale chce czym prędzej zmienić, bo skrzypi, podłokietniki ledwo się trzymają i bez dodatkowej poduszki nie da się na tym siedzieć.
@cocamide: OC1 świetny fotel jeżeli chcesz się walnąć przed telewizorem / konsolą przy moim wzroście źle mi się siedziało przed komputerem >190cm ale do oglądania telewizora / konsoli cały czas go używam mega wygodny nie widać żadnych śladów użytkowania poduszki/gąbki na siedzisku itd nie są "zużyte" wyrobione czy jakkolwiek to nazwać. Mam go od września już i trzyma się świetnie.